איך להעביר פרחים למישהו מיוחד באמצעות משלוח זרים באינטרנט?

/
/
/
50 Views

עבור רוב הגברים, קשה לבטא את הרגשתם במילים. אנו מאמינים שזו הסיבה שאלוהים ברא פרחים. הפרחים הקטנטנים האלה יכולים להראות רגשות בצורה ששום דבר לא יכול. פרחים מדברים בשפה אוניברסלית המובנת לכל. במשך מאות שנים, הם היו מלווה לאירועים מיוחדים וימשיכו להיות כך במשך שנים רבות. הם באמת נס לא מילולי של אמירת 'אתה מיוחד'. אז, כשצמחייה אקזוטית בהישג יד, למה לדאוג איך להראות את העניין שלך במישהו?

המוקד של מאמר זה הוא בסיוע לאנשים להבין כיצד להעניק פרחים למישהו המיוחד שלהם. אנו בוחרים בדוגמה של בחור שנותן את הניצן הראשון לאישה שהוא אוהב, אבל כל אחד יכול ליישם את הרעיונות עבור כל אחד. לא צריך מדע טילים כדי לקטוף את הפרח המתאים למישהו וגם לא מעמיסה על הכיס. הסידור הנכון של הפרחים מגיע מתוך הלב. הנה עצות פשוטות שיתמכו בך בגיחה הראשונה שלך לחנות פרחים.

צבע הפרח

הצעד הראשון להענקת פרחים לאדם מסוים הוא ללמוד עליהם. התבוננו בבחורה שאתם אוהבים ושימו לב לצבע שהיא לובשת הכי הרבה. אל תגביל את עצמך לבגדים. תראה את הנעליים שהיא נועלת או את כיסוי הטלפון שלה ואפילו את התיק שהיא נושאת. אם זה לא עובד, גלה את צבע הציפורניים שהיא משתמשת לעתים קרובות. רוב הסיכויים שתבחין שגוון אחד חוזר על עצמו פעמים רבות. זה הצבע האהוב עליה. עכשיו הזמינו את אותו גוון של פרחים משירות משלוחי פרחים מקוון.

יתרון נוסף יהיה, אם אתה יכול לגלות את סוג הפרחים, היא הכי אוהבת. ואז קנה את הפריחה האהובה שלה בצבע שהיא מעריצה כדי להפוך את המתנה לבלתי נשכחת. אם זה הפרח הראשון שאתם מציגים, עדיף להיצמד לפריחה האהובה, אבל גם הצבע המועדף עובד היטב. הצעה ישימה היא לבחור ורדים בגוון שהיא אוהבת. הפרחים הם סמל נצחי של אהבה ורומנטיקה וזמינים בקלות בגוונים רבים.

מתי לתת את הפרחים?

הצעד הבא הוא לבחור זמן להציג לה את הפרח. החדשות המופלאות הן שניתן לתת זרי פרחים או גבעולים בודדים בכל עת של השנה. היו אימפולסיביים והעניקו לה גזע שושן בודד כדי להפתיע אותה. או שאתה יכול לנקוט בגישה מאוד נכונה וג'נטלמנית למתן זרי פרחים ולבחור אירוע ספציפי עבורו. חלק מימי השנה המעניקים הזדמנות להעניק פרחים הם:

  • ימי הולדת: זהו אירוע מזדמן ואחד הימים שבהם פרחים נלקחים כדבר המקובל. עצה טובה היא להשתמש בפריחה המועדפת בזר.
  • מזל טוב: אם הילדה שלך בדיוק סיימה את לימודיה בקולג' או קיבלה קידום או קיבלה את העבודה הראשונה שלה, הראה שאתה גאה בהישג על ידי הענקת פרחים.
  • תַאֲרִיך: אם זה הדייט הראשון שלך עם הבחורה, קח פרח בודד כפי שהוסבר קודם. אם זה תאריך מסוים כמו יום נישואין, אז סידור פרחים מדהים יהיה טוב יותר.
  • אָהוּב'יום s: אף אדם לא יכול לטעות ביום הזה כשהוא נותן פרחים. לאישה בת חמישים שנה או למישהו המיוחד שזה עתה נכנס לחייך, פרחי יום האהבה הם חובה. אם שכחת להזמין אותם מראש, המלצה היא להשיג אותם מאתר מתנות למשלוח באותו יום.

ישנם עוד יומיים שבהם ניתן לשלוח פרחים – כמו מתנה להחלים בקרוב וכמתנצל. בימים קודמים, הם מביאים צבע ורעננות למיטה חולה. מהסיבה האחרונה, הם מתארים חרטה אמיתית.

כרטיס מסרים עם פרחים

לתת את הפרח הצבעוני הנכון או את סוג הפריחה הנכון אינו סוף המשימה. סידור פרחים תמיד צריך להיות מלווה בפתק אם הם נשלחים לביתה או למשרדה. כרטיס הודעה, שיש בו שורה פשוטה האומרת כמה אתם נהנים מחברתה או מאחלים לה יום הולדת שמח, די והותר. זכור שזה חיוני לדעת מה לומר בכרטיס כמו לומר משהו. לשפוך את הלב שלך במסר שעובר כמו מכתב ארוך זו לא הדרך הנכונה לעשות את זה.

שמור את ההודעה קצרה ומתוקה. כלל זה חל אם בחרת ב- משלוח עוגות בחצות או פרחים ביום ההולדת שלה או בזמן אחר. אם אתה מוסר את הפרחים באופן אישי, אז מסר מילולי הוא הטוב ביותר. משהו כמו 'אני מקווה שאתה נהנה מהפרח' מתאים.

הטייק אווי

אין נוסחה קבועה למתן פרחים במתנה, אך יש לזכור טיפים מסוימים. אפילו ידע בסיסי של פריחה כמו איזה צבע מסמל מה יכול להגיע רחוק. היצמד לגוון המועדף או לסוג הפריחה המועדף, ואתה זהוב. אל תהיה דביק והימנע מסונטות קלישאתיות בכרטיס ההודעות שלך. כמה מילים כנות הן אידיאליות.Source by Uma Nathan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved