ארוחת בוקר, בראנץ', מסיבת תה או ארוחת ערב ליום האם

/
/
/
29 Views

יום ראשון, 8 במאי 2011, יום חשוב ביותר. כאן באמריקה מדי שנה נקבע יום ראשון בחודש מאי כתאריך בו אנו מכבדים את אמותינו. בעוד אנו מקווים שכל אמהות יומיומיות זוכות להערכה, ה-8 במאי הוא היום שבו היא תתפנק על ידי ילדיה ואחרים שאכפת להם ממנה. רבים יבחרו לצאת לחדר תה לתה מנחה. אחרים יאמיצו את ההמונים ויקחו את אמא לארוחת ערב. בכל שעה ביום אפילו ארוחת בוקר או בראנץ' נותנים לנו את ההזדמנות לתת לאמא את היום החופשי (אסור לבשל).

לעתים קרובות קשה לגרום לאמא לתת לאחרים לחכות לה. הם כל כך רגילים לטפל ולא לטפל בהם. ביום אחד בשנה זה רוב האמהות יאפשרו לילדיה בחוסר רצון לפנק אותה. ילדים שלא גרים ליד ידאגו להתקשר ולהודיע ​​לה כמה הם אוהבים ומעריכים אותה. היא עשויה לקבל פרחים או מתנות אחרות ביום המיוחד שלה. המתנה הכי חשובה לכל אמא, לדעתי היא פנייה לילד שלך אם הוא לא גר קרוב גם אם זו רק שיחה של שתי דקות. "אני אוהב אותך אמא" זה כל מה שצריך כדי לגרום לה לחייך.

בעוד שמשפחות מגיעות בכל הגדלים, חלקן קטנות וחלקן גדולות, חשוב לתת לאימהות של ארה"ב ולמעשה העולם לקבל יום להתפנק ולהעריך. קח אותה לחנות התה האהובה עליה אם המסיבה שלך קטנה. ארח תה בבית אם המשפחה צריכה יותר מקום. ככל שחולפות השנים חלק מהילדים האלה גדלים והופכים להיות אמהות בעצמם, ואז המסיבה גדלה.

אמהות הן לרוב הדבק שמחזיק את המשפחה ביחד. בית נחשב בעיני ילדים בוגרים למקום שבו נמצאת אמם, במיוחד אם היא עדיין גרה בבית המשפחה. אמא תרגיש בדרך כלל הכי טוב כשכל המשפחה מתאספת לביתה כדי לקיים את היום המיוחד הזה. עם זאת, אם זה מה שהמשפחה הגדולה יותר מחליטה לעשות עליה גם להכין תוכנית לספק את כל הדרוש כדי להציע תה, בראנץ' או ארוחת ערב? מישהו חייב לקחת אחריות לספק את התוכנית הזו. יש להקצות משרות לבני משפחה שאינם אמהות בעצמם. כל אב או בעל צריכים למלא תפקיד. גברים רבים הם בשלנים מצוינים ואוהבים לנסות דברים חדשים. גברים אחרים הם מומחי הברביקיו. בעלי מכין בין היתר את סלט תפוחי האדמה הטוב ביותר. הוא יכול אפילו להכין כריכי תה, למעשה אם מבוגר או גבר צעיר יכולים לקרוא הוראות, הוא או היא יכולים לנסות את כוחם בכל מיני מאכלים.

תפקיד אחד שניתן להקצות לילד יהיה להכין ביצי שטן מביצים קשות. זה עשוי לדרוש מעט עזרה מאבא, אבל זה כל כך שווה את הזמן ליצור זיכרון שנמשך. זכור שלהיראות מושלם זה לא המטרה, לעשות משהו מיוחד עבור אמא או סבתא זו המטרה כאן. ילדים קטנים יותר יכולים גם לערוך את השולחן, לשים קרח לכוסות ולהניח פרח ליד הצלחת של כל אמא.

חשוב מאוד לצאת מהבית של אמא נוצץ כשהיום נגמר. אל תיתן לה לגעת בכלי, להפעיל את המטאטא או להניח צלחות. כאן שוב, כל המשפחה יכולה להיות מעורבת. הילדים יכולים לשאת צלחות לשטיפה או לזרוק אם נעשה שימוש במוצרי נייר. בן משפחה אחר יכול לנער את המפה אם הייתה בשימוש, לרסס מסיר כתמים על כל נשפך ולהניח במכונת הכביסה. הפעילו את המטאטא ותנגבו את כל הדלפקים נקיים, בקיצור תן לאמא לקחת את כל היום חופש וליהנות מהמשפחה שלה.



Source by Connie Bednar

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved