בעלי לא יכול לבחור ביני לבין האישה האחרת איתה הוא מנהל רומן – מה עלי לעשות?

/
/
/
23 Views

אני שומע לפעמים מנשים שנקלעו למשולש אהבה בין בעלה למישהו אחר. לעתים קרובות, הם מעולם לא חשדו שהם ימצאו את עצמם במצב הזה. אבל כשהבחירה היא לאפשר לבעלך להתרחק ממך אחרי כל הזמן והמאמץ שהשקעת בנישואיך, הקווים שציירת בעבר הם לפעמים לא ברורים כל כך עכשיו.

לא מזמן שמעתי מאישה שאמרה "בשנה שעברה, בעלי פיתח מערכת יחסים עם העוזרת שלו. הוא מכיר את האישה הזו שנים ואם אני כנה, תמיד חיבבתי אותה. בשנה שעברה, אחד מילדיה חלה ובעלי יצא מגדרו כדי לתמוך בה בכל דרך שיכולה. זה היה הדבר הנכון לעשות אבל למרבה הצער כתוצאה מכך, הקשר ביניהם הפך לרומנטי והתחיל רומן. גיליתי על מערכת היחסים שלהם בחודש שעבר בעלי מתעקש שהוא אוהב אותי ולא רוצה להתגרש אז אמרתי לו שהוא צריך לפטר את האישה השנייה ולנתק איתה כל קשר הוא לא היסס להגיד לי שהוא לא יכול לעשות את זה. לא רק שהוא לעולם לא יאכזב אותה כשהבן שלה חולה, והוא הודה שהוא בא לאהוב אותה כמו משפחה והוא כל כך תלוי בה. אמרתי לו שאם זה מה שהוא מרגיש אז שישחרר אותי , אבל הוא לא. הוא כל הזמן שולח פרחים וקונה לי מתנות ומתחנן שאלך לארוחת ערב איתי אוֹתוֹ. הוא לא מסתיר את מערכת היחסים שלנו מהאישה השנייה. זה הפך להיות די בלגן. אני לא רוצה לאבד את בעלי. אבל אני לא יכול להשתתף במשולש האהבה הזה לנצח. מה אישה אמורה לעשות כשבעלה לא יכול לבחור בינה לבין האישה השנייה? האם לתת לו אולטימטום? האם לנסות לפרק אותם? מהי דרך הפעולה הטובה ביותר? אני מצטער שהחיים שלה כל כך קשים והבן שלה חולה, אבל אני לא מוכנה למסור את בעלי".

זה מצב מאוד קשה. זה דבר אחד אם אתה שונא את האישה השנייה או שהיא רעה. כי אז, קל לרצות לגרש אותה מהחיים שלך ולעולם לא להסתכל לאחור. אבל כשאתה מכיר אותה באופן אישי, חיבב אותה, ויודע שהיא עומדת בפני אתגר אישי קשה, אז כל הדברים האלה מחמירים את המצב הקשה עוד יותר.

למרות זאת, יש לי דעה נחרצת לגבי איך אני מרגיש שהכי טוב להתנהל במצב הזה. דעה זו מבוססת על הניסיון שלי ועל הניסיון של רבים שמגיבים בבלוג שלי.

זה באמת הכי טוב אם בעלך יחליט בעצמו כשהוא בוחר בין שניכם: אני חייבת לומר לך שאני משוחחת עם נשים רבות שהציבו לבעלה אולטימטום ואז חגגו כשבעלן בחר בהן בחוסר רצון על פני האישה השנייה. אבל מה שלעתים קרובות אינכם חושבים עליו הוא מה קורה אחרי שהוא חוזר הביתה ושניכם מנסים להמשיך את הנישואים מהנקודה בה הפסקתם. כי דברים לפעמים לא כל כך קלים אז. למרות שהבעל יכול היה לבחור את האישה, לפעמים עדיין יכולים להיות לו רגשות כלפי האישה השנייה. והתוצאה היא שהוא מסתובב ומחפש אחריה. מיותר לציין שזה יכול להפוך את החזרה שלו הביתה ואת הנישואים לפחות מאושרים כי הוא תמיד יידע איפשהו בעורף שהוא קיבל החלטה מאולצת. כתוצאה מכך, ייתכן שהוא לא יהיה שותף מלא בנישואין.

לכן עדיף לאפשר לו להגיע להחלטה שלו. אני יודע שאני שואל הרבה. אני יודע שזו מחשבה מאוד מפחידה. כי את דואגת שאם תיתן לבעלך אפילו קצת מקום, האישה השנייה תדחוף אותו אליה במקום ובסופו של דבר תאבד אותו. אבל למען האמת, אם היא עושה את הטעות של לדחוף אותו, אז היא עשויה להיות בצד הקולט של התרחיש שזה עתה תיארתי, וזה לא יהיה הדבר הכי גרוע עבורך או עבור הנישואים שלך.

תסריט מוצע כאשר בעלך לא יכול להחליט בינך לבין האישה האחרת: מכיוון שכבר הצעתי לך לאפשר לבעל שלו לקבל החלטה משלו מבלי שתציע אולטימטומים או איומים, עכשיו אני הולך להציע שיחה שאולי תרצה שתצטרך לעשות קו בחול. אני חושב שזה מאוד לא בריא לך להשתתף במשולש אהבה. זה משפיל וזה צוחק מול נדרי הנישואין שלך. אז שיחה מוצעת יכולה להיות משהו כמו: "ברור שאתה מתקשה לבחור ביני לבינה. ​​ואני לא מתכוון להוסיף על הנטל שלך על ידי מתן אולטימטום או התקף. אני מאוכזב שאנחנו במצב הזה. ואני לא יכול לכבד את עצמי ולהמשיך לחיות כך, אבל אני יודע שאתה צריך זמן. אז אני הולך לקחת קצת זמן לעצמי בזמן שאתה מחליט שאתה רוצה לעשות. מתי אתה מגיע להחלטה, תודיע לי. אבל אני לא יכול להשתתף במערכת היחסים שלנו כשיש מישהו אחר בזה. אני רוצה להציל את הנישואים שלנו. אבל אנחנו לא יכולים לעשות את זה כשהיא עדיין נוכחת. אז מתי ומתי אם תחליט שהנישואים שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלך, אתה יודע איפה למצוא אותי."

נשים רבות אומרות לי שהאסטרטגיה הזו מרגישה מסוכנת. אני יודע שכן. אבל עם האסטרטגיה הזו אתה שומר על ההערכה העצמית שלך ואתה מאפשר לה לעשות את הטעויות. סביר להניח שהיא תדחוף אותו לאן שהתרחקת והיא תיראה שלילית יותר בהשוואה. כך או כך, זו הדרך האמיתית היחידה לדעת איך הוא באמת מרגיש כך שברגע שהוא כן יקבל החלטה, תדעו שלא השפעתם עליה יתר על המידה וסביר יותר שתאמינו שהיא מדויקת. ואם הוא כן בחר בך, תדע שהוא עשה זאת ברצון ושהוא באמת מחויב לנישואיך. בנוסף, בגלל שהוצאת את עצמך מהמשוואה, אם הוא באמת רוצה אותך, אז תהיה לו מוטיבציה לקבל החלטה מהירה.Source by Katie Lersch

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved