דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת צעצועים לילדים שלך

/
/
/
31 Views

כמה מהטיפים למציאת צעצועים מתאימים לילדים שלך:

טווח הגילאים מתאים לתינוק שלך

כיום לצעצועים יש תוויות המציינות לאילו גילאים הם מתאימים. תמיד יש קושי כשאנחנו בוחרים צעצועים לילדים שלנו, אנחנו יודעים הכי טוב אם צעצוע יתקבל בברכה על ידי ילדנו או לא. עם זאת, במיוחד כאשר מדובר בילדים מתחת לגיל 3, חשוב מאוד להקפיד על העצות שעל האריזה שכן בצעצועים רבים יש חלקים קטנים שעלולים להוות סכנה לילדים צעירים.

האם זה מתאים לאינטרס הילד?

ילדים מתחילים להציג את תחומי העניין שלהם מגיל צעיר מאוד. חלקם עשויים לאהוב חיות, אחרים עשויים ליהנות מדמות מצוירת מסוימת או עשויים לגלות סקרנות כלפי מוזיקה או החלל החיצון. אנחנו צריכים תמיד לבחור צעצועים שקשורים לתחומי העניין הנוכחיים של הילד זה תמיד הימור בטוח שכן זה עוזר לתדלק עניין קיים בילד.

האם זה בטוח עבור התינוק שלך?

כל הצעצועים שיש לנו בבית לילדים לא יהיו בטוחים לתינוקות. תמיד טוב כשאנחנו מוצאים את הצעצועים המתאימים לילדים בהתאם לגילם. צעצועים עם חלקים קטנים אינם בטוחים עבור תינוקות מכיוון שילדים עלולים להשתמש בהם בצורה לא נכונה, אבל במקרה של גיל מבוגר יותר יהיה טוב לשחק איתם. ובכל זאת, הסתכלו על מרכיבי הצעצוע וראו כיצד הוא עשוי.

מעודד יצירתיות

צעצועים תמיד עוזרים לילד לחקור את הצד היצירתי שלו כשהוא משחק בצעצועים ועלינו תמיד לבחור צעצועים שמסייעים במיוחד בהכנסת יצירתיות לילד. בעידן הזה שבו יותר ויותר זמן מבלה באופן פסיבי מול מסכים, צעצועים המעודדים חקר יצירתי עוזרים לילדים ללמוד באופן אקטיבי על עצמם ועל העולם.

האם יש לזה ערך חינוכי?

צעצועים חינוכיים יכולים לא רק להיות מהנים, אלא הם גם יכולים לעזור לילדים ללמוד דברים חדשים בצורה מעניינת ומרגשת, כבר בגיל צעיר. כאשר ילדים צעירים משתמשים באותו צעצוע שוב ושוב לאותה מטרה הם משיגים אט אט ביטחון ביכולות שלהם, מה שיוביל אותם לרצות לחקור ולשחק הלאה. משחק מסוג זה מסייע ללמידה ולהתפתחות של ילדים.

זה גדל עם הילד

לגדל ילד זה יקר. ונחש מה? צעצועי ילדים הם גם יקרים! אל תזרקו את כל כספכם על צעצועים שישעשעו את ילדכם רק לכמה חודשים. הורים צריכים תמיד לחקור ולגלות את הצעצועים המתאימים לילד. צעצועים מסוימים יכולים להפוך בקלות למשהו קצת שונה ומאתגר יותר ככל שילדכם מתבגר.

זה מעודד למידה

הצעצועים שמייצרים קול ואור טובים אבל הם צריכים לוודא שהם עוזרים לצמיחת המוח של הילד. הם כל כך צעירים שהם יכולים לקלוט דברים וללמוד מהר, אז נצלו את הזמן הזה. אנחנו צריכים תמיד להשקיע באותם צעצועים שעוזרים בפתרון הבעיה שלהם או לחשוב בצורה ביקורתית לשחק או לבנות איתם.Source by Rusha Shrestha

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved