היסטוריה של ורד קרונוס הצהוב

/
/
/
48 Views

קרונוס הוא זן ורדים אוסטרלי הידוע בעלי הכותרת החמים והצהובים החיוורים והבושם העדין שלו. ורד קרונוס הוא בין מאה ועשרים מיני הפרחים שפותח על ידי איש השושנים האוסטרלי אליסטר קלארק. בעוד שרוב מגדלי הוורדים באמצע שנות ה-1800 התמקדו במציאת הוורד עם צבע, ריח או צורה מושלמים, אליסטר קלארק התעניין יותר בשימוש באקלים הממוזג של היבשת לצורך טיפוח פרחים.

ורד מהרי ההימלאיה ומבורמה שנקרא R. Gigantea היה אבי השושנה של תוכנית הרבייה שלו. בשל רגישותו למזג אוויר קר הוא לא היה פופולרי במיוחד בקרב מגדלי ורדים אירופאים, למרות שהוא פרח היטב במדינות הים התיכון. באוסטרליה גילה קלארק שה-R. gigantea יכול לטפס עד שנים עשר מטרים דרך עצים.

מה-R. gigantea הצליח קלארק לגדל בהצלחה ורדים מסוג גן, ביניהם ננסי הייוורד ולוריין לי. אולם לאחר מותו של אליסטר קלארק ב-1949, רבים ממיני הוורדים שלו אבדו מאחר שלא הצליח להעביר את סודותיו למגדל מתלמד. למרבה המזל, שני מגדלי ורדים הצליחו לשחזר כ-47 שושנים של אליסטר ממשפחות הנשים שנקראו על שם הפרחים, וורד קרונוס היה אחד מהם.

הפופולריות של ורדים של קרונוס אינה מוגבלת רק בגבולות אוסטרליה. חובבי ורדים ברחבי העולם אוהבים את הפריחה האלה בגלל הזיכרונות המתוקים שהצבע הצהוב שטוף השמש שלהן מעורר. זן הוורדים של קרונוס התפשט ברחבי העולם שגדל על ידי ספקי ורדים פופולריים ומופץ על ידי סוחרי פרחים וחנויות פרחים גדולים. קרונוס הוא מועדף בקרב חקלאי פרחים אירופאים באנגליה, צרפת והולנד. חוות דרום אמריקאיות באקוודור וקולומביה מייצאות את הפרח הזה למדינות שונות באמריקה. באסיה, חוות פרחים בפיליפינים, וייטנאם והודו מספקות את זן הפרחים הפופולרי הזה.

שלא כמו צבעי ורדים אחרים המשדרים תשוקה ואהבה רומנטית, ורדים צהובים שולחים מסרים של מסירות, הערכה, הכרת תודה ואהבה אפלטונית. ורדים של קרונוס הם דרך יפה להביע תודה, מזל טוב, להאיר יום רע, או פשוט להעלות חיוך על פניו של מישהו. ורדים צהובים גם מייצגים התחדשות ומשדרים את הרצון להתחיל הכל מחדש כדי להשיג מחר טוב יותר, מה שהופך אותם לאידיאליים למתן כהתנצלות או קרבת שלום.

אתה אפילו לא צריך הזדמנות לקנות לעצמך זר ורדים של קרונוס, מכיוון שהם מייצרים חלקים מרכזיים מדהימים לחדר השינה או לסלון שלך. שלח לחבר זר ורדים של קרונוס עוד היום והודיע ​​לו או לה שאכפת לך.Source by Timothy Spencer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved