המשמעות של מתנות – עניבת משי

/
/
/
45 Views

ורדים אדומים מסמלים אהבה; ורדים צהובים מסמלים ידידות; עגילים לאישה אומרים שדואגים לה, אבל שהוא לא מחויב לחלוטין; דובון למתנת יום הולדת אומר שהקשר חדש וזו האופציה ה'בטוחה' אם אינך בטוח עדיין ברגשותיך… הרשימה עוד ארוכה.

אז, כשזה מגיע לעניבות גברים… למה הם מתכוונים כמתנה? אילו הודעות הם שולחים? אם אתה רוצה עתיד עם הגבר שלך ויכול לראות את עצמך במערכת יחסים מחויבת איתו, עניבה לגברים היא בהחלט המתנה שאליה אתה רוצה לשאוף. עם זאת, העיתוי חייב להיות נכון. אם אתה מתכוון לתת לגבר עניבת משי, המתן לפחות שנה אחת עד שתתן לו אותה במתנה.

בתחילת מערכת יחסים, רוב האנשים נצמדים למתנות ה'בטוחות' שלא ניתן לפרש לא נכון… דובון רך, כרטיסים למשחק ספורט, מחזיק מפתחות מגניב או כרטיסים להופעה הם מתנות נהדרות עבור גבר בשנה הראשונה למערכת היחסים שלך כי כולם מהנים וקלים.

עם זאת, החל מ-12 חודשי מערכת היחסים, אתה לא רוצה להיות תקוע בשלב ה'כיף' ו'קל' ולכן עליך לשנות את סוגי המתנות שאתה נותן לו. אם לא, אז מערכת היחסים שלכם תהיה תמיד קלילה ומהנה… או שהיא תיגמר כי הוא ירצה מישהו יותר רציני.

אחרי 12 חודשים של היכרויות, הגיע הזמן להתחיל לחשוב על עניבת משי. מה משמעות המתנה הזו? ובכן, זה מראה שאתה רציני ומחויב בתור התחלה. אם לא היה אכפת לך ממנו, מהעתיד שלו או מההערכה העצמית שלו, לא היית קונה לו מתנה כזו. לכן, אתה אומר באמצעות המתנה הזו שאתה רואה בו חלק לטווח ארוך יותר מהחיים שלך ומישהו שאתה יכול להיות איתו בקשר מחויב. זה שולח מסר עדין, תת מודע, שאתה חומר 'אישה' כי אכפת לך מהעבודה שלו, מהמראה שלו, מהביטחון העצמי, מההערכה העצמית והאושר שלו. כמובן שניתן לומר זאת רק על ידי מתן עניבת גברים באיכות גבוהה – לעולם אל תיפול וקנו עניבת פוליאסטר בדרגה נמוכה כי זה ישדר מסר שלילי.

עניבת משי מראה שאכפת לך ממנו, אוהבת אותו ורוצה שהוא יהיה שמח ויצליח בכל מה שיבחר. אבל התזמון הוא אינטגרלי. תן לו עניבת משי רק אחרי 12 חודשים לתוך מערכת היחסים שלך כי הוא באמת יעריך את זה ממך באותה תקופה. זה לא יהיה מאיים או 'מלא על' אלא יראה לו בעדינות שאתה רציני… וכשהכל נאמר ונעשה, גבר רוצה אישה שאכפת לה ממנו ויכולה לראות איתו עתיד. הנשים שהוא לא יכול לראות איתן עתיד תמיד 'נופלות בצד הדרך'… אז הקפידו לבדל את עצמכם ולעשות זאת באופן יזום.Source by Alana Terry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved