הספרים הניתנים להקלטה של ​​Hallmark מהווים מתנות נהדרות ליום האב

/
/
/
32 Views

אם הגעתם ללמוד על ספרים הניתנים להקלטה של ​​Hallmark ומדוע הם מהווים את המתנה המושלמת ליום האב אז הגעתם למאמר הנכון. במאמר זה אני הולך לספר לכם איך ספרים הניתנים להקלטה עובדים ומדוע כל אבא ישמח לקבל אחד. זה יכול להיות קשה לנסות להבין מה לקנות לאבא ליום האב בכל שנה. סורלי נמאס לו לקבל את אותו זוג גרביים ועניבות חדשות כל שנה. השנה הגיע הזמן להשיג לו משהו שהוא יאהב ויוקיר כל עוד הוא חי.

הדרך שבה ספרי Hallmark פועלים היא בכך שהם מאפשרים לקורא להקליט סיפור בקול שלו. זה נעשה על ידי שימוש במכשיר ההקלטה המובנה וקריאה בכל עמוד. כל מה שהקורא צריך לעשות הוא להתחיל את ההקלטה ואז לקרוא בקול חזק מספיק כדי שהמקליט יקלוט. לאחר שסיימתם להקליט את הספר לרשמקול יש פונקציה שתאפשר לכם לנעול את ההקלטה כך שלעולם לא ניתן יהיה למחוק אותה (גם בהחלפת הסוללות). אתה לא צריך לנעול את ההקלטה עד שאתה מרוצה ממנה לחלוטין, אז אם אתה מתבלבל כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתחיל מחדש עד שאתה מרוצה מההקלטה.

אבא יאהב לקבל ספר הניתן להקלטה ליום האב כי זו מתנה שהוא תמיד יוכל להוקיר. הקול של הילד או הילדה הקטנה שלו יקפא בזמן שיקראו לו סיפור, והוא יוכל לדפדף בספר ולהקשיב לקול הילד שלו בכל עת שירצה. בין אם הילד למד לקרוא לאחרונה ובין אם הוא או היא קוראים כבר זמן מה, זו עדיין מתנה שתמיד תהיה מוערכת על ידי אבא.

ישנם מספר ספרים הניתנים להקלטה של ​​Hallmark הזמינים להקלטה. רוב האנשים מודעים רק לאלו הזמינים בסביבות חופשת חג המולד, אבל יש עוד כמה כותרים כמו "נחש כמה אני אוהב אותך" שכל ילד יכול להקליט עבור אבא שלו. עכשיו כשאתה יודע איך הם עובדים ולמה אבא יאהב אותם כמתנה, צא ודפדף בין הכותרים הזמינים ובחר אחד להקליט ולתת לאבא ביום האב הזה.Source by Jeff Sherwood

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved