הפרח של יום האב

/
/
/
31 Views

כפי שכולנו יודעים, הציפורן הוא הפרח של יום האם. מה דעתך על הפרח של יום האב? ישנם סוגים רבים של פרחים הקשורים ליום האב.

ורדים אדומים ולבנים זוכים להכרה אוניברסלית כפרח יום האב. ענידת הוורד האדום מעידה על אהבה לאבות שנותרו בחיים, בעוד שענידת הוורד הלבן מביעה תנחומים לאבות שנפטרו. זה הוצע על ידי גברת דוד. בדרך כלל הוורד הצהוב הוא הפרח העיקרי של יום האב, מכיוון שבמדינות מסוימות, צהוב נחשב לצבע גברי.

חמניות פופולרית כמתנה ביום האב במדינות מסוימות, והמוסר הוא שאבות הם כמו השמש הגדולה. כל היצורים החיים תלויים בשמש לצמיחתם, באותו אופן; ילדים פורחים עם השגחת אבותיהם.

הציפורן הצהוב נחשב בדרך כלל כפרח יום האב. היא מסמלת טוב לב, שלווה, כנות ואהבה שלא מבקשת דבר בתמורה ולעולם לא תדעך.

חמניות עם עלה מגף מייצג אהבת אב, כמו הרים. הקמטים על המצח של אבות מדווחים על חוויותיהם הקשות, וכל חייהם הם שיר מעולה.

ניתן לשלוח חמניות מכל הצבעים יחד עם כמות מתאימה של עלים ירוקים לאבות ביום הגדול. הקונוטציה שלו: הנוער הוא כוכב, ממצמץ בעיניו הכנות; נעורים הוא חיוך, שמשדר אושר זורם; נעורים הוא שיר, המביע תשוקה; נעורים הוא שיר, עמוס בשמחות ובצער החיים.

השילוב של ציפורן אדום, ורד ורוד, שושן צחור, סיגלית לבנה, ציפורן הרים גבוה ועלים ירוקים היא מתנה טובה. הקונוטציה שלו: פרחים כמהים ללחות הגשם שתצמח, ואהבתם העדינה של אבות נחוצה בגידול הילדים.

הציפורן האדום והוורוד עם עלים ירוקים מסמל משאלות לאבות אושר נצחי.
השילוב של ורד אדום, שושן ריחני ורוד, חמנייה, עלה ירוק ועלה מגף מייצג את השמש בחייו של אדם, מה שגורם לאנשים להיות בטוחים, מלאי תקווה ונלהבים בכל יום.

סחלב דנדרוביום נחשב גם לפרח יום האב במדינות מסוימות. הקונוטציה שלו היא מבורכת, משאלות, טוהר, מזל ואושר. הוא מסמל גבריות, לבביות והדר כאשר מוצג לאבות ביום הולדתם או ביום האב.

לקח זמן רב יותר עד שיום האב נקבע כחג רשמי, בהשוואה ליום האם. סוחרים ויצרנים רואים הזדמנויות עסקיות מכיוון שהקמת יום האב פופולרית מאוד. הם מעודדים ילדים לא רק לשלוח כרטיסים לאבותיהם, אלא גם לקנות מתנות כגון עניבות, גרביים, עטים כדי להביע את כבודם לאבותיהם.Source by Vivien Grey

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved