טיפים איך לקנות תכשיטים איריים במתנה

/
/
/
43 Views

אין ספק שהענקת תכשיטים לאהובך אומרת שהם מיוחדים. אבל לתת למישהו בעל מורשת אירית תכשיט אירי או קלטי, ספוג סמליות ומסורת, יכול להעלות אותם מעל הירח. הסנטימנטליות של תכשיטים קלטיים היא פנומנלית אבל מציאת המשמעות המושלמת היא המפתח. זוהי מתנה נצחית, כמו ירושה משפחתית שניתן להעביר לדורות. עם זאת, בחירה מוצלחת של היצירה המושלמת עם המשמעות המיוחדת הזו יכולה להיות קצת מבלבלת עבור אנשים מסוימים. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר העצות הקלות האלה ולבחור את מתנת התכשיטים המושלמת שמדברת בעד עצמה תהיה ללא מאמץ.

1. בן כמה האדם שאתה קונה עבורו? אתה באמת רוצה לקחת את הגיל של האדם בחשבון. אם הם ילדים, תרצו משהו קטן יותר, אולי עם מגע של גחמה כמו מלאך או פיה. אם הם בשנות העשרים עד הארבעים לחייהם, אל תפחדו ותלכו לטרנדיים עם קשר אינפיניטי או טבעת Claddagh הניתנת לעיקול. אם אתה קונה עבור מישהו קצת יותר חכם בשנותיו אז הייתי הולך עם סמל מסורתי של אירלנד כמו נבל אירי.

2. איזה סוג תכשיטים הם עונדים בדרך כלל? תתחילו להסתכל כיצד הם מרכיבים כעת את המלתחה שלהם. האם הם עונדים עגילים כל הזמן? האם הם ארוכים ומשתלשלים או שהם קטנים יותר וקרובים לאוזן? האם הם אוהבים צמידים וטבעות או שהם איש שרשרת? אם אתה קונה טבעת חשוב לקבל את המידה הנכונה. קמעונאי תכשיטים מקוונים רבים מציעים כלי לגודל טבעות. מדריך פשוט למדידת טבעות למדידת האצבע או טבעת אמיתית באינטרנט. על ידי שימוש בכלי פשוט זה הוא מבטל את הטרחה שבצורך לבצע החלפת טבעות.

3. האם זה אירוע דתי? הבנה של האירוע או האירוע עבורו אתה רוכש את מתנת התכשיטים שלך חשובה מאוד. אם זה טקס דתי כמו התייחדות או אישור, כדאי ללכת עם משהו מסורתי יותר כמו צלב קלטי, מדליה או מחרוזת תפילה.

4. מצד שני קניות מתנה ליום הולדת יכולות להיות כיף. קח בחשבון את אישיותו של האדם. האם הם מהנים ותוססים עם חוש הומור נהדר? ואז לכו עם משהו גחמני שיש לו אגרוף של צבע ירוק אזמרגד כמו השרשרת "Little Irish Devil Shamrock". אם הם קצת יותר מיסטיים וחופשיים, נסו סגנון אגדי כמו תליון "ילדי ליר", "עץ החיים האירי" או משהו עם נושא של קשר קלטי. אם הם קצת יותר שמורים אז נסה תליון שמרוק מסורתי יותר, קשר שילוש או שרשרת קלאדה.

5. מי האדם שעבורו אתה קונה? אם אתם מחפשים אח או חבר קרוב שהוא כמו אחות אז כדאי לשקול סגנון כמו "קשר האחיות הקלטיות". למתנה רומנטית יותר אנו ממליצים לקנות קשר אהבה או טבעת קלאדה, סמל של חברות, אהבה ונאמנות. אם אתה מחפש אמא או אמא, שקול סגנון עם המון משמעות סנטימנטלית כמו "הקשר של אמא קלטית" או קולקציית "הקלדה של אמא". כל אמא תהיה מוצפת בשמחה ממשמעותן. אם אתה רוכש עבור סבתא, נסה לשקול סגנון כמו "אבן המולד המשפחתי Claddagh". ניתן להתאים אישית עם כל אבני הלידה של הנכדים. איזו סבתא אירית לא תאהב את זה?

תכשיטים איריים וקלטיים בהשראת מנהגים ופולקלור שהועברו במשך דורות על פני מאות שנים ממדינות כמו אירלנד וסקוטלנד. הענקת תכשיט כזה במתנה היא מחווה נפלאה למורשת של מישהו.Source by Jennifer Derrig

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved