יום האב הזדמנות לכבוד אבהות

/
/
/
51 Views

יום האב הוא הזדמנות לכבד את האבהות. אבא הוא לא רק זוכה לחם אלא מישהו שמסתכלים אליו כדי לקבל הדרכה. הוא נושא באחריות של כל המשפחה. מעשי האהבה שלו לרוב מובנים מאליהם. נראה שלא תמיד אנחנו רואים את המאמץ שהוא משקיע כדי לנהל את הבית. לעתים קרובות אנו לא מצליחים לשים לב, בעיקר משום שאנו רואים במעשי האהבה שלו יותר מחויבות.

עם זאת, אב הוא מישהו שמקריב את זמנו ומרצו ללא אנוכיות כדי שתוכל לחיות בנוחות.

ההיסטוריה של יום האב מחזירה אותנו לתחילת שנות ה-1900, ונוצבה בהשראת שירותי יום האם שהחלו ב-1908.

גברת סונורה דוד הייתה האדם הראשון שהעלה את הרעיון לחגוג את יום האב. היא רצתה לחלוק כבוד לאביה המנוח, וויליאם סמארט, שהפך להורה יחיד כשאמה מתה בלידה. אביה גידל 6 ילדים בכוחות עצמו, וזה היה הישג גדול באותה תקופה.

גברת דוד רצתה לערוך טקס אזכרה ביום השנה למותו של אביה, 5 ביוני 1910. עם זאת, מכיוון שלמארגנים היה פחות זמן בהישג יד, תאריך הטקס נדחה ל-19 ביוני. מאז, יום ראשון השלישי של יוני צוין כיום האב.

רק בשנת 1924 המליץ ​​הנשיא קולידג' מארה"ב על יום האב כחג לאומי. 48 שנים מאוחר יותר, נשיא ארה"ב ניקסון הכיר רשמית ביום האב ב-1972.

יום האב הוא לא רק אירוע אלא חגיגה, דרך להודות לאבינו על כל האהבה שהפגין. זהו יום לבניית קשרים אבהיים חזקים, יום ליצירת מודעות לחברה לכוח הנסתר הפועל ללא הרף לרווחת משפחתם.

הדרך הצנועה ביותר לומר תודה לאביך היא על ידי מתן מתנה. במקום ליפול למלכודת של לתת מתנה טיפוסית-משעממת, שמור קצת זמן כדי לחשוב עליו ועל מה שהוא אוהב. זכרו, גם לגברים יש רצון לדברים שהם אולי רוצים מאוד, אבל הם לא יצדיקו לקנות את זה לעצמם. אם יכולת ללמוד על הסוד הזה, כבר ניצחת חצי מהקרב בכך שגרם לו להרגיש מיוחד.

המתנה לא חייבת להיות מאוד יקרה או אקסטרווגנטית מדי. המתנה צריכה להיות משהו שבא מהלב.

כשאתה נזכר בכל הדברים הנפלאים שאביך עשה עבורך במהלך השנים, זו יכולה להיות משימה מאתגרת לדעת מאיפה להתחיל ואיך תרצה לחלוק לו כבוד. עם יום האב שבדרך, זו דרך מושלמת לגרום לו להרגיש מיוחד.

אם כבר מדברים על מתנות שניתן לתת לאבא שלך, גאדג'טים וטכנולוגיה הם הבחירה הטובה ביותר במתנה ושווים לבחירת יהלומים לאישה. נסה לתת לו משהו מעניין. הפיכת המתנה לבלעדית מחממת את הלב על אחת כמה וכמה. לדוגמה, אם אתה רוצה להעניק לו ספר במתנה, תן לו ספר עם חתימה מיוחדת.

מתנות בהתאמה אישית היא גם אפשרות מעניינת. אתה יכול להתחיל בבחירת התמונה המשפחתית האהובה עליך. לאחר מכן תחליט כיצד תרצה שיהיה מותאם אישית. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות כגון ספלי קפה, משטחי עכבר, חולצות, אפילו מצעים. אתה יכול לעצב כרטיס ליום האב על ידי שימוש בתמונות האהובות עליך וכתוב עליו טקסט מהלב כמו "אוהב אותך אבא' או 'האבא הכי טוב בעולם'.Source by Gulit Nilay Upadhyay

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved