כי ילדות היא מיוחדת

/
/
/
24 Views

לפני זמן רב, כשסיפורים לפני השינה הוקראו לילדים קטנים וקינדל לא היה קיים, אדם ברחוב סואן הביא את חלומו למציאות על ידי פתיחת מה שהוא חשב שהוא כמו כל חנות צעצועים אחרת. הוא לא ידע שהוא יעשיר כמה ילדות – שהמפעל שלו יהיה חלק בלתי נפרד מאבני דרך שחוגגים אפילו דור העתיד!

זו הייתה תקופה שבה רופי יכול היה לקנות גביע גלידה או בהל מהמזנון של בית הספר ו-10,000 רופי הודי היו ממש כופר של מלך. משמעות הדבר היא שמשפחה בת ארבע נפשות עם שני ילדים בדרך כלל והכנסה משותפת למשק בית של 1200 רופי הודי תדרוש חיסכון וחסכון רב עבור פינוקי יום ההולדת הפשוטים ביותר, שפעם בשנה מתנת יום הולדת, שכל ילד מחכה לה בקוצר רוח. מתנות החזרה לא היו מפוארות, עזבו לבד את המתנות היקרות להחריד, המותאמות אישית שהתקלקלו ​​והפכו לדור הנוכחי ובדרך כלל מורכבות מקופסאות עפרונות צנועות, בקבוקי מים או קופסאות ארוחת בוקר, ללא המתנות הכמעט בלתי סבירות עם תגיות או מדבקות של דיסני שיש כיום הציף את השוק! תרגום במונחים של זמן: ההורים החרוצים היו משווים בעמל רב בין שתי קופסאות ארוחת בוקר או בקבוקים ודנים באריכות על היתרונות לפני שהם מבצעים הזמנה למספר מרשים כמו 6 או 10, כפי שהגב מציג, קווי הדאגה מקמטים את המצח שלהם עוד יותר כפי שהיו עושים. מחליפים מבטים אחד בשני – מתבוננים כיצד הם מתחו את התקציב שלהם וכיצד הם יתקדמו בשאר החודש.

לא היה ידוע על אריזת מתנה בחנות, והיה צורך לקנות נייר אריזת מתנה יחד עם העלות הנוספת של תגי מתנה וסרטים כדי לקשט את השלל שכל ילד ייקח הביתה. בנוסף, היה צריך להוציא הון צנוע על חגיגות כדי לייפות את הקירות המתקלפים ואת מאוורר התקרה!

שכן או קרוב משפחה היו נכנסים בגאווה חמוש במצלמה האחת והיחידה ומצלמים באקראי, את חיתוך העוגה ושאר פינוקים המונחים על השולחן – כמעט תמיד הפרוסים והסמוסות והשרבט הביתי. (לאן אפי, טאנג? הם היו צאצאים שנכנסו פנימה כדי לכבוש את השוק הרבה יותר מאוחר. כזה שבו רופי לא יתקבל אפילו על ידי קבצן).

חנות הצעצועים הצנועה עם הנחש והסולם שלה, לודו, הוזי או טמבולה, משחקי קופסה שהיו חובה כמו מחבטים ל-Scrabble, מונופול ומחבטי טניס שולחן התלויים בצורה מגרה, היו עדות אילמת לזמנים משתנים. אבל הפלישה הדיגיטלית לא יכלה למנוע ממנה להשפיע רבות באותם רגעים של ניפוח נרות והיא המשיכה לשמור על מעוזה על ידי אימוץ השינוי. הוא הרחיב את הרפרטואר שלו לגאדג'טים הטכניים המלוטשים שמגבילים ילדים לבית, כמעט הפך אותם למיניונים, אלא עבדים לאורות המצלצלים של הגיזמוס, אותו אפקט כמו להיות מהופנט על ידי הפייפר של המלין. אבל אז, זה לא אגדה. מדובר בשיפור האיכות של מה שאנו זוכרים בחיבה כ'בצ'פאן' שלנו.Source by Abheer Singhania

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved