למה צעצועי קטיפה הם מתנות משמעותיות

/
/
/
32 Views

חלקנו עשויים לחשוב שחיות קטיפה הן נחלת העבר, מכיוון שהן כבר לא נראה כמו צעצוע ה"זה". לעתים קרובות אתה יכול להחליט לא לתת פוחלץ במתנה, ובמקום זאת לקבל משהו יותר פרקטי, כי אחרי הכל, מה הטעם לצעצוע קטיפה? איזו סיבה יש להשיג פוחלץ?

התשובה לכך היא: הרבה. פוחלצים יכולים להיות מאוד משמעותיים, ולסמל אירועים או אנשים חשובים. זו באמת מתנה נצחית, וכולנו צריכים להיזכר בזה! הבה נבחן מדוע צעצועי קטיפה חשובים בחייהן של שלוש קבוצות גיל מסוימות: ילדים, בני נוער ומבוגרים.

סמלים של ילד

אין דבר כזה יותר מדי צעצועים לילדים. ילדים אוהבים לאסוף צעצועי קטיפה מכל הסוגים, והם תמיד יכולים להשתמש בעוד. מה יכול לסמל את התמימות של הילדות טוב יותר מחיית צעצוע רכה וחביבה? בילדותנו, כנראה בילינו הרבה לילות בהתרפקות על ארנב הקטיפה או הדוב האהובים עלינו. ילדים נהנים מהנוחות של פוחלץ, והנוחות הזו היא דוחה סיוט נהדר! למעשה, אלה שאומרים שצעצועים ממולאים כבר לא נמצאים בצעצוע "זה", לא שם לב למה שקורה בעולם של ילדות קטנות. חיות קטיפה הן לעזאזל "אופנתיות" לילדות. בנות רבות יקבלו חתול קטיפה במראה טבעי או כלב קטיפה, רק כדי שיוכלו לסחוב אותו בארנקיהן הקטנים כשהן מחקות נשים אופנתיות הנושאות את חיות המחמד הקטנות שלהן. ממולאים בהחלט לא יצאו מהאופנה!

סמלים של נער

בני נוער אולי לא משחקים עם צעצועים יותר, אבל פוחלצים הם לא רק צעצוע. הם איש סוד ומנחם. למעשה, לנערות רבות יש כיום יותר פוחלצים מאשר כשהן היו צעירות. הסיבה לכך היא שבעלי חיים ממולאים מסמלים לעתים קרובות אהבה או אהבה. הם מזכרת. לדוגמה, נערה מתבגרת באמת תעריך את הדולפין הקטן והקטיפה שהחבר שלה נתן לה כי הוא יודע שדולפינים הם החיות האהובות עליה. או שאולי אביה נותן לה דוב מפוחלץ כשהיא בדרך החוצה מהדלת לקולג', כך שהיא לעולם לא תהיה לבד.

אבל לא רק בנות יכולות להוקיר צעצועי קטיפה. גם נערים מתבגרים יכולים ליהנות מהם הרבה. בנים שומרים אותם לעתים קרובות כתזכורת למשהו שהם עשו שהיה אמיץ או מרשים. לדוגמה, אולי הם אוהבים לשמור על הנמר המפוחלץ שהם קיבלו אחרי שניצחו במשחק ספורט. או שאולי יש להם אריה מפוחלץ ענק שהם זכו בטיילת לאחר שהוכיחו את יכולתם במשחק חצים או דוכן בייסבול. עבורם, פוחלצים הם סמל להישג וגאווה.

סמלים של מבוגרים

לבסוף, מפוחלצים יכולים ליהנות גם על ידי מבוגרים, אם כי מסיבות שונות ממה שהילדים ובני הנוער נהנים מהם. רוב המבוגרים משתמשים בפוחלצים כפריט דקורטיבי. הם יחפשו פסלוני צעצוע מפוארים במראה טבעי ואלגנטי או חיות פרווה שיכולות להוסיף נגיעות קטנות לבית או לבית הנופש שלהם. לדוגמה, קטיפה של דולפינים בבית הנופש שלהם על האוקיינוס, או נמר כדי להפוך את הבית שלהם לאקזוטי יותר ולהשתלב עם נושא הג'ונגל. ניתן לקשט מסדרונות וכניסות עם אריות מפוחלצים, דובים שחורים, או אפילו כלבי קטיפה כקישוט כדי לתת מגע ייחודי. חלק מזה גם הוא שחיות פרווה למבוגרים הן יותר פריט אספנות מאשר צעצוע. מבוגרים רבים הם אספנים אמיתיים, שיש להם אוספים גדולים כדי ללכוד את התחושה הנוסטלגית הזו מילדות. למעשה, זה לא נדיר להבין שמישהו שאתה מכיר שמר על דובון ישן במשך 20 שנה בגלל המשמעויות שהוא נושא.

אז כפי שאתה יכול לראות, פוחלצים לעולם לא ייצאו מהאופנה עבור כל קבוצת גיל. הם ממשיכים לסמל ולשאת משמעות מכל הסוגים. לעולם אל תזלזל בחשיבותם של פוחלצים!Source by Corina Volegna

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved