מסר של אהבה בבקבוק – 5 טיפים לתת לגברת שלך מתנת בושם נהדרת של ולנטיין

/
/
/
46 Views

בשמים מהווים מתנת ולנטיין נהדרת לנשים, בו זמנית מאוד שימושית ועמידה, וגם מאוד רומנטית. לא רק שרוב הנשים אוהבות ללבוש בשמים, מכיוון שהם יכולים לעזור להגביר את הביטחון העצמי שלהן ולשפר את הקסם הנשי שלהן, הן גם מעבירות ישירות את מסר האהבה.

הרבה מרכיבי בושם הם אפרודיזיאקים, כביכול בעלי כוחות קסומים לכשף ולגרום לרגשות המאוהבים המיוחדים של מישהו להתגבר. אז מתן בושם במתנה לגברת שלך יכול להיות מתורגם כמסר ישיר של אהבה בבקבוק: ״כשף אותי עוד יותר, אני כולי שלך.אתה יכול לתת את הבושם גם לאהדה שלך, אבל תהיה בטוח שזו לא 'תנועה' חד כיוונית.

קח קצת זמן ותלך קילומטר נוסף השנה על ידי ביצוע 5 טיפים פשוטים כדי להכין לגברת שלך מתנת בושם יפה ובלתי נשכחת ליום האהבה.

1. אל תמהר עם בחירת הבושם

אל תמהרו בקניית בושם במתנה לכל סוג של אירוע. הפוך את זה למתנה יפה, לא מתנה! התחל במחקר העדפות הבושם של מקבל המתנה. האם היא לובשת בושם בכלל? שאל אותה (באופן) ישירות על הניחוח האהוב עליה (החתימה). קניית ניחוח החתימה שלה או ניחוח מאותה משפחת חוש הריח היא הבחירה הבטוחה ביותר של בושם.

אם אינך יודע על העדפות הבושם שלה, התייעצי עם חבריה או בני משפחתה במידת האפשר, או גשו לחנות הבשמים הקרובה ותנו למוכרת החנות לעזור לכם לבחור את הבושם המתאים לגילה, לאישיותה ולסגנון שלה.

עזרה מצוינת נוספת לבחור מבין שלל בשמים לנשים הזמינים, היא להתייעץ עם השפע של המידע המקוון. בדוק את אתרי ביקורת הבשמים, שם תוכל לקבל מידע על תווי הבושם, התאמה לפי קבוצות גיל, אירועים ועונות, מידע על מוצרי בשמים קשורים (למשל, קרמי גוף ריחניים או ג'ל רחצה), מחירים, והכי חשוב, חוות דעת של לקוחות .

2. לתבל את המתנה שלך עם המילים מהלב

באופן אישי כאשר אני מקבל מתנה מכל סוג שהוא, דבריו של נותן המתנה שנכתבו או נאמרו מהלב הם שהכי נוגעים בי. קנה או הכין כרטיס ולנטיין משלך וכתוב בו ציטוט אהבה יפה או שיר. חפש ספרים, זכור את ציטוטי הסרטים הרומנטיים האהובים עליך או בדוק את אתרי הציטוטים. אפילו טוב יותר, אמור או כתוב מה אתה מרגיש כלפיה במילים שלך, אולי אפילו עם השיר שלך. אֵיך? פשוט תחשוב עליה, מה אתה מעריך בה, איך היא גורמת לך להרגיש ומה היא חשובה עבורך.

3. סגור את המתנה שלך

קניית בושם (או כל סוג של מתנה) והצגתו בשקית ניילון פשוטה תהרוס את כל חווית המתנה למקבל המתנה. המסר של מתנה בשקית ניילון פשוטה הוא בערך כך: 'בסדר, זכרתי לקנות לך משהו לאירוע הזה, אבל זה לקח בדיוק שתי דקות מזמני, מכיוון שקניתי אותו בתחנת דלק בדרך לכאן.' יתר על כן, זה גם מראה שלנותן המתנה יש רמה נמוכה של נימוסים טובים.

לכן, הקפידו לשים את הבושם (או כל מתנת ולנטיין אחרת) בשקית מתנה יפה או לעטוף אותו בנייר דקורטיבי או צלופן. דרך מצוינת לארגן מתנת בושם לנשים היא להכין סלסלת מתנה, שיכולה להכיל גם פריטי מתנה אחרים, כמו ממתקים או צעצועים קטנים ממולאים.

4. התנהגו והתלבשו כדי להרשים
יותר מהערך הכספי של המתנה יהיה חשוב איך הגברת שלך תרגיש כאשר תעניק לה את מתנת האהבה. הפוך את היום הזה למיוחד. תן לה להרגיש שהיא היחידה, שהתכוננת ושאכפת לך איך היא מרגישה. אז, צחצחו שיניים, גזרו ציפורניים, לבשו חליפה יפה, ורד אדום בין השיניים והגישו לה את הבושם באיזה מקום מפגש נעים. תוכלו להרשים אותה ליום האהבה של השנה, תהיו בטוחים בכך!

5. תן להוקיר את קשר האהבה שלך להפוך להרגל היומיומי שלך

אתה לא יכול לקנות אהבה אמיתית בכסף או בדברים, כי זה לא יסולא בפז. לכן, הערך הכספי של מתנת ולנטיין הוא הפחות חשוב. מה שבאמת חשוב ומה שגברת הוולנטיין שלך תעריך הוא שהשקעת זמן ושיקול דעת בהכנת 'פינוק' רומנטי מתחשב עבורה.

יום האהבה הקדוש הוא רק יום אחד בשנה ואם אתה רוצה שאהבתך תצמח, תפרח ותהיה פורה בעתיד, יש להוקיר אותה בכל יום בשנה. בחירת הבושם המתאים למתנת ולנטיין עבור הגברת שלך יכולה לקחת קצת זמן, אבל זה שווה את זה. זו יכולה להיות מתנה מתחשבת שיכולה לעזור להזין את קשר האהבה שלך איתה.Source by Maya Poulain

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved