מתנות לחברה שלך – אני חושב שהזמן הכי טוב

/
/
/
48 Views

באופן כללי בנות הן יותר רגשניות- אז החברה שלך תרצה שתזכור אירועים מיוחדים כמו יום ההולדת שלה, יום האהבה, יום נישואין וכו'. האם אתה זוכר את האירועים המיוחדים האלה? היא הכי מתרגשת למתנה ממך בימים אלה. אם אתה תוהה מה לקנות לה, למאמר זה יש כמה רעיונות מועילים: רעיונות למתנות חמודות לחברה שלך. אני כאן כדי לספק מבט מעמיק על המתנות שלך לחברה שלך," אני מקווה שתמצא את זה מעורר תובנות.

אהבה ראשונה: אם אתה והחברה שלך זה עתה התחלת לצאת, ולא הגשת לה מתנה רשמית, אתה יכול ללכת איתה לקניות כמה ימים לפני יום האהבה, ולבחון מה היא אוהבת. לאחר מכן בחר את אחת המתנות המתאימות ביותר ותן לה אותה. הימנע מדברים יקרים מדי אבל תן לה הפתעה נעימה.

מאוהבת: בשלב זה היא עשויה להיות מאוד תלויה בך, וכבר הענקת לה את המתנות הקונבנציונליות כמו פרחים או שוקולד. מומלץ להוציא אותה להרפתקה; החוף הוא בחירה טובה. תן לה מתנה במילים שלך- הבטחה שתוכל לכבד כדי לגרום לה להאמין שיש לך מספיק תחושת ביטחון ותתמידי. מתנות נהדרות לזמן הזה הן שרשראות או שעונים לאוהבים לסמל מתנה נצחית.

פיוס: אם אתה רב עם החברה שלך, זה זמן מצוין להראות לה קצת אהבה. גם אם זו לא אשמתך, עליך לנקוט בפעולה כדי לבקש ממנה לצאת. תן לה לראות את הכנות שלך ואני מאמין שהיא תסלח לך. אם היא לא רוצה לצאת, אל תכריח אותה; אתה יכול גם להתקשר אליה או לשוחח באינטרנט כדי להתחבר ולוודא שהקשר שלך נשאר חזק.

מגורים משותפים: אם אתה גר איתה, ייתכן שהיא לא תובענית בשלב זה עם מתנות. אתה יכול ללכת איתה לסופרמרקט לקנות אוכל, לבשל ולהראות לה שאכפת לך על ידי ביצוע עבודות הבית איתה. אבל אל תשכח את הכוח של ארוחת ערב פשוטה לאור נרות! הוסף כמה כוסות יין, ואז תן לה מתנה מפתיעה. זו יכולה להיות שמלה או תחתונים.

אהבה למרחקים ארוכים: אם אתה יכול להפתיע אותה על ידי הופעה אישית, זו המתנה הכי טובה שהיא יכולה לבקש! אנא נסה להיות נוכח איתה כמה שיותר כי גם היא צריכה לאהוב. אתה יכול ללכת איתה לקניות, לשחק, לאכול, לשוחח. אם אתה באמת לא יכול להיפגש, אתה יכול לבחור לעשות וידאו צ'אט, כמובן. אם אתה יכול לקנות מתנה כמה ימים מראש ולשלוח לה גם זה מושלם. מתנות יכולות להיות פשוטות כמו הקול המוקלט שלך או שיר קטן. כל מתנה קטנה יצירתית וחמודה תתקבל בברכה.

הצעה: אם אתה חולם על הצעת נישואין, אז אתה צריך להשקיע יותר עבודה. במקרה זה המתנה היא בסופו של דבר טבעת, חיבוק כנה, ווידוי כנה, עדיף שיהיה חבר שיעזור לארגן אווירה רומנטית. כמובן, העיקרון החשוב ביותר הוא "אתה צריך כנות!" דבר מהלב שלך.

ממה כדאי להיזהר כשנותנים לחברה שלך מתנה?

1. תן לה להרגיש את תחושת האחריות שלך

בעיני בנות, המתנה חשובה, אבל המחשבה והקפדה שלך קריטיים עוד יותר. לפעמים בנות לא ייקחו יוזמה להגיד לך את תאריך הלידה שלהן, מה שמחייב אותך למצוא בזהירות את התשובה. היא בדרך כלל לא תזכיר לך שיום ההולדת שלה מגיע, אבל שים לב אם אתה עושה לה מסיבת יום הולדת! אם תשכח את יום ההולדת שלה, הציון שלך יירד בקרוב בעיניה.

במיוחד אם אתה נותן לחברה שלך מתנות בפעם הראשונה, אתה צריך יותר כנות. אם המתנה סיפקה אותה, היא האמינה מלכתחילה שאתה גבר אחראי. גבר מתחשב ומודע חיוני לבנות.

2. לא יכול להיות סתמי מדי ולא רציני מדי

ההסתדרות עם האוהבים לא צריכה להיות רצינית או רצופת טעויות כמו מחקר אקדמי. למעשה, משהו טיפשי או מהנה הוא דרך מצוינת לחלוק צחוק. כשנותנים מתנה, לפעמים עדיף להביא משהו קצת מגוחך או מצחיק. במצבים רבים זה מביא יותר שמחה מאשר מתנה רצינית או רשמית.

3. הראה את הקסם הבוגר שלך

הענקת מתנות משקפת את אחריותך למודעות הטיפול, אך היא יכולה גם להראות את החסד הבוגר שלך. להפגין ערעור מתוחכם; לפעמים דרך שפה שמהדהדת לה, ולפעמים דרך מתנה אקספרסיבית.

בחורה רוצה גבר בוגר. אל תהיה בוגר או נערי- תראה לה שאתה לא ילד קטן.

4. אל תגיד 'אוהב' בקלות

"אהבה" היא לא רק מילה פשוטה; זו גם מחויבות, לכל החיים. אם אתה אומר "אהבה" בחופשיות, ברור שאתה לא מפגין כנות. בזמן מתן מתנות, זו טעות לומר לה את שלוש המילים רק בגלל שהדברים משתנים ובלתי צפויים. אם השניים לנצח, כאשר מרגישים חזקים, הלב מתמלא באופן טבעי ב"אהבה". אמור את המילים האלה כשאתה יודע שאתה מתכוון אליהן.

באופן כללי, אירועים שונים דורשים שיטות שונות. חבר, אל תהיה טיפש! החברה שלך יכולה להיות חכמה יותר מהבוס שלך בעבודה ויכולה לראות דרכך. תן לה משהו עם לב ומשמעות.

לבסוף, בדיוק כמו אצל אנשים אחרים, יש חשיבות לאריזת המתנה. אם אתם עטיפות מתנה מבולגנות, השתמשו בחנויות מתנות מקצועיות או חנויות כלות בהן הן מספקות אריזה ועיצוב מקצועיים. הלוואי שתוכל לתת את המתנות הטובות ביותר עבור החברה שלך.Source by Alex John

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved