מתנות מסיבת מקלחת לתינוק של בעל לאשתו – מרעיף אהבה ותמיכה

/
/
/
39 Views

המונח "מקלחות לתינוקות" סותר את העובדה שלא מדובר רק במסיבות שנועדו לחברים ובני משפחה כדי לתת ציוד ואביזרים לתינוק הנחוצים לאם המצפה. אלו גם הזדמנויות מצוינות לפנק את האם לעתיד. כך, משפחה וחברים יכולים להביא מתנות למסיבת מקלחת לתינוק לאמא.

התחשבות זו עבור האם חלה יותר משווה על בעלה. אסימונים ומתנות לאשתך יגרמו לה להרגיש יותר מיוחדת, יותר נשית, אהובה יותר ואפילו יותר נחשקת מבחינה מינית. ואכן, עם כל מה שאשתך ההרה עברה ותעבור, מתנה מיוחדת ממך תהיה מוקיר באמת.

מה אתה יכול לתת

בתור בעלה, אתה חייב להכיר את המועדפים והשונאים שלה. זה מקל על בחירת מתנות למסיבה לתינוק. רק תחשוב על מה ישמח אותה, בלי קשר אם זה נראה לך טריוויאלי או טיפשי, ועשה את זה בשבילה. הדגש הוא על עשייתה שכן האושר שלה יכול להיות תלוי במעשה פשוט ולא במתנה יקרה.

אתה יכול לתת לה יותר זמן. אכן, הגדלת כמות הזמן שאתה מבלה איתה היא לרוב רצויה יותר מאשר להגביר את זמן האיכות. אחת ממתנות מסיבת המקלחת לתינוק יכולה להיות שובר מתנה תוצרת בית המציין שתהיה העבד שלה לכמה ימים; או חוזה מורכב המבטיח להיות איתה יותר, אחרת תתמודד עם השלכות. היו מלאי דמיון ותכניסו שוב כיף למערכת היחסים שלכם!

אתה יכול לתת לה דברים שיעזרו לה לתעד את ההתקדמות שלה ואת התפתחות התינוק שלך. הכינו אלבום מיוחד עבורה; זה יכול להכיל את התמונות והמזכרות שלך כשעוד יצאת, את החתונה שלך וזיכרונות מההריון שלה. רומנטי מאוד, אכן!

אתה יכול גם לתת לה את מוצרי האמבטיה כמתנות למסיבת מקלחת לתינוק. תן לה ערכות אמבטיה של המותג האהוב עליה או הריח האהוב עליה. תן לה חלוק רחצה יוקרתי בצבע האהוב עליה; או הלבשה תחתונה בסגנון האהוב עליה במידותיה הנוכחיות. מתנות אלו יראו כי אתה מוצא אותה נשית ונחשקת, למרות תחושותיה הכלליות של חוסר ביטחון גופני.

עבור רוב הנשים, תכשיטים תופסים מקום מיוחד בליבן. תן לה תכשיטים מיוחדים בסגנון האהוב עליה ובאבן החן. לפעמים, אישה אוהבת להרגיש שמגיע לה את כל אבני החן היקרות ביותר בעולם. עכשיו זה הזמן שלך!

איך אתה יכול לתת את המתנות שלך

לאחר שהחלטתם על המתנות המיוחדות שלכם למסיבת תינוקות לאמא, תהיו מלאי דמיון איך אתם מציגים לה את זה. השתמש באריזת מתנה מיוחדת, צור סלסלת מתנה משלך, או קבל אותה במשלוח מיוחד כהפתעה.

אתה יכול לתת אותם לפני האורחים שלה או שאתה יכול לתת אותם בפרטיות של חדר השינה שלך. בחירת המתנות והמצגת צריכה להיות תלויה באופן שבו היא אוהבת את המתנות שלה.

בסופו של דבר, בעל חייב להיות שם עבור אשתו בכל שלב בהריון שלה. להיות שם פירושו לא רק בנוכחות הפיזית, אלא יותר מכך, להראות לה כמה אתה אוהב אותה ואת ילדך בדברים הקטנים שאתה עושה.Source by Mandie Klein

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved