קופסאות שעונים לגברים – רעיונות למתנות לגברים

/
/
/
28 Views

אם אתה מחפש מתנות מתחשבות ופרקטיות לגברים בחייך, ליום האב, סיום הלימודים או החתונות, אז כדאי לשקול לקנות קופסת שעונים לגברים. קופסאות אלו מכילות יותר משעונים שכן הן מארגנות תכשיטים, שעונים, מפתחות, מטבעות, חפתים, משקפיים ואלקטרוניקה אישית בסגנון.

תיאור של כמה מקופסאות שעוני הגברים הפופולריות ביותר ייתן לך מושג על מגוון האפשרויות שאתה יכול לבחור מהן. אם הגבר המיוחד שלך הוא אספן שעונים רציני, אז קופסת האספנים היוקרתית של 12 שעונים מבית RaGar היא מתנה שכדאי לקחת בחשבון.

גרגר עץ המייפל המשובח של הקופסה הזו יתאים לכל תפאורה, ו-12 הכריות לשעונים בכל הגדלים יאפשרו לחובב שעונים לאחסן ולהציג את השעונים שלו במקום אחד. הקופסה מיוצרת על ידי RaGar, יצרנית מובילה בתחום כלי המתנות היוקרתיים וזמינה במחיר של $248.00. אם ה"אבא" בחייך הוא אספן שעונים, אז זו המתנה המושלמת עבורו.

אם מקבל המתנה שלך מעוניין להציג את השעונים שלו כדי שאחרים יוכלו להעריץ אותם, אז בחירה מצוינת תהיה קופסת תכשיטים מרובי עץ אלון עם גג זכוכית. קופסה זו, מתוצרת חברת Mele Jewelry Box, מכילה 10 שעונים, חמישה בחלק העליון מתחת ללוח התצוגה ועוד חמישה במגירה הזזה. הוא נרשם ב-$105 והמחיר המיוחד שלו הוא 79.95$ הופך אותו לערך יוצא דופן לצרכי הענקת המתנה שלך.

עבור הבוגרים הצעירים המודרניים ברשימת המתנות שלך, אולי תרצה לנסות גם שירות טעינה מעץ ג'אווה שחור לגברים וקופסת תכשיטים של תחנת אלקטרוניקה. כפי שהשם מעיד, קופסה זו מספקת אחסון ועמדת טעינה למכשירים אלקטרוניים כגון טלפונים סלולריים, בלקברי או אייפוד. הוא מכיל שלושה מכשירים אלקטרוניים וכן תכשיטים ואביזרים במגירה נשלפת עם גלילי טבעת. כבלי החשמל מוזנים מאחור ומוחבאים בתא תחתון. זו בהחלט דרך נאה לבוגרים להישאר מאורגנים ועם מחיר מחירון של $100 ומחיר מבצע של $69.95 זה יאפשר לך להישאר במסגרת תקציב הענקת מתנות פופולרי.

כחלופה לעץ, אתה יכול גם לבחור בשעון עור וקופסת תכשיטים. RaGar מציעה קופסת עור משובחת נאה עם שש כריות שעון ותא אחסון לחפתים, טלפון סלולרי ושאר תכשיטים ואביזרים. מידותיו 11 x 8 1/4 x 3 1/4 ויהוו תוספת יוקרתית לחלק העליון של השידה של כל גבר. עם מחיר מחירון של $145 ומחיר מבצע של $119.95, זה יהיה המתנה המושלמת עבור כל גבר שמקפיד על השעונים והאביזרים שלו.

אם אתה נותן מתנה לנוסע מתמיד, אז אולי תרצה לבחור נרתיק תכשיטי נסיעות מעור שחור עם חמישה שעונים. זהו עוד מוצר RaGar והוא כולל עור משובח בשחור או חום עם 10 4 3/8 x 3 1/2 ממדים המתאימים בקלות לכל מזוודה. יש לו חמש כריות שעון, סגירת הצמד והוא בגודל נדיב כדי לרפד ולהגן על עד חמישה שעונים. מחיר המבצע שלו 79.95$ הופך אותו לפריט מתנה אטרקטיבי, ליום האב, מתנות סיום או חגיגות חתונה ויום נישואין.

אלו רק חלק מקופסאות השעונים לגברים שתוכלו לבחור מהן בעת ​​בחירת מתנות יום האב, הסיום והחתונה לגברים.Source by Karen Mollison

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved