קישוט צנצנות למתנות לחג שלך

/
/
/
15 Views

השתמש בצבע, תוויות, סטנסילים, דקואז וקישוטים כדי לגרום לצנצנות שלך להיראות מיוחדות. התאימו מתנות וקישוטי צנצנות למי שמקבל את המתנה. לאחר מכן צרף כרטיס מתנה תואם לצנצנת שלך.

השתמשו בצנצנות שימורים מזכוכית, בבקבוקי זכוכית, בצנצנות מיושנות לערבות תיל, צנצנות ממוחזרות, צנצנות עתיקות או צנצנות אחסון מפלסטיק. לצנצנות חייבות להיות מכסים הדוקים.

סטריליז צנצנות עבור מתנות מזון

הצנצנות שבהן אתה משתמש לאריזת מתנות מזון צריכות להיות מזכוכית ומעוקרות לפני השימוש.

 1. בדוק את כל הצנצנות עבור שבבים וסדקים. אם סדוקים או סדוקים, אל תשתמש לאוכל. השתמש במכסים חדשים.
 2. לשטוף עם מים חמים וסבון; ואז לשטוף.
 3. לעיקור צנצנות, מניחים על רשת בסיר גדול ומכסים במים. נותנים למים להגיע לרתיחה ומרתיחים במשך 15 דקות. מסירים מהמים הרותחים ומניחים לייבוש. ניתן לעקר צנצנות ומכסים גם במדיח הכלים שלך.

שיטות לקישוט הצנצנות שלך

לקשט עם צבע

שטפו תמיד את הצנצנת במי סבון חמים כדי להסיר שומן או שאריות.

בחר צבע המיועד לשימוש על המשטח שאתה מקשט. קרא את התווית על מיכל הצבע כדי לקבוע את התאימות של הצבע למשטח שלך. כלל זה חל על ציור על זכוכית, מכסי מתכת, או צנצנות ומכסים מפלסטיק.

צבעי יצירה אקריליים אינם קבועים וניתן לשפשף אותם או לשטוף אותם.

 1. צבעי זכוכית אקרילית הם הטובים ביותר עבור צנצנות זכוכית. הם מגיעים במגוון רחב של צבעים מעורבים מראש בבקבוקי לחיצה נוחים לקישוט צנצנות המתנה שלך. סוגים אלו של צבעים ניתן לאפות בתנור ביתי כדי להפוך אותם ליותר עמידים ורחיצים. (קראו את התווית) לאפייה הניחו לצבע להתייבש על הצנצנת למשך 48 שעות. מניחים צנצנת זכוכית בתנור רגיל (לא מחומם מראש) ומחממים ל-325 מעלות F. אופים במשך 10 דקות. כבו את התנור והניחו לצנצנת להתקרר בתנור לפני ההוצאה. לאחר האפייה ניתן לשטוף ביד צנצנות מצוירות. שטיפה במדיח כלים אינה מומלצת.
 2. צבעי אמייל יבשים באוויר לזכוכית הם צבעי זכוכית אטומים ובעלי מברשת זמינים המתייבשים באוויר לגימור מבריק ועמיד למים. בחר מותג על בסיס מים ואינו רעיל.
 3. צבעים לפלסטיק הם צבעי מברשת שנוסחו במיוחד להדבקה לפלסטיק ויבשים לגימור עמיד ועמיד למים. סוגים על בסיס מים מאפשרים לנקות מברשות ונשפכים עם מים וסבון.
 4. עטי צבע זמינים בחנויות יצירה ומגיעים במבחר רחב של צבעים. הם נהדרים לפירוט ולקישוט צנצנות פשוט.
 5. צבעי בד יכול לשמש לאפקטים מיוחדים כמו ניסוח או תווי פנים. יכול לשמש גם לקישוט מכסים. הם נלחצים ישירות מהבקבוק.

צבעו עיצוב על הצנצנת באמצעות שבלונות קנויות חתוכות מראש או עיצוב שגזרתם בעצמכם מנייר פריזר. אתה יכול גם לצבוע את העיצוב על הצנצנת שלך ביד חופשית. צייר את קווי המתאר עם טוש Sharpie Fine Point Permanent או צבע ביד חופשית. היזהר שכן הסמן של שארפי יכתם על הזכוכית.

לקשט עם תוויות

צור תוויות נייר שנוצרו במחשב שלך ולאחר מכן מודפסות, או צייר תווית על הנייר לבחירתך.

כדי להעניק לתוויות שלך מראה מיושן, התיז צבע אקרילי חום דליל במים. השתמש במברשת שיניים ישנה להתזות.

ספוג קלות את קצוות התווית באמצעות ספוג קצף צפוף והתערובת המתיזה.

אפשר לתוויות להתייבש; ואז דבק או מגזרת לצנצנת.

מקשטים עם דקואז'

להשתמש Mod Podge Gloss Luster מדיום מגזרת לצנצנות שלך.

הדקואז' מתבצע בשלושה שלבים בסיסיים: חיתוך, הדבקה ואיטום.

 1. חתוך את עודפי הנייר מהתמונה או התמונה שבה ברצונך להשתמש.
 2. בעזרת מברשת קצף, מצפים קלות את החלק האחורי של התמונה במדיום דקואז. מקמו את התמונה על פני השטח והחלקו אותה בעזרת האצבעות, דחפו קמטים ובועות אוויר. מניחים להתייבש.
 3. מרחו שתיים או שלוש שכבות של מדיום דקואז על התמונה בעזרת מברשת קצף כדי לאטום את הנייר. התמונה נראית עכורה כאשר היא רטובה, אך תתייבש צלולה.

ניתן לנגב צנצנות מפורקות עם מטלית לחה לניקוי אך לא ניתן לשטוף אותן ב

מדיח כלים או שקוע במים.

ניתן ליצור צנצנת קולאז' מנייר באמצעות דקואז. קולאז' הוא קבוצה של תמונות או תמונות שכבות וחופפות ליצירת תצוגה. השתמש בתמונות מודפסות, בנייר מעניין, בולים ומדבקות. סדר את התמונות על ידי חפיפה שלהן לתצוגה דקורטיבית. חבר ואטום אותם עם שתיים או שלוש שכבות של מדיום דקואז.

מקשטים עם בד

אם אתם מעדיפים לא לקשט את החלק החיצוני של צנצנת הזכוכית או הפלסטיק, הוסיפו קישוט למכסה.

מכסים את החלק העליון של מכסה הצנצנת בבד או בד תחרה קטן או מפית נייר. השתמשו בבד חג או ג'ינג'ם חתוך עם נשפכות ורודות. הוסף שלושה עד ארבעה סנטימטרים למימד הקוטר של מכסה הצנצנת לכיסוי ולקישוט. ניתן להשתמש בחתיכת חבטות עגולה מתחת לבד למראה ממולא. ניתן להשתמש בעיצוב תפר צלב נספר גם על גבי הצנצנת. מניחים את הבד מעל המכסה על הצנצנת או מניחים מעל אטם המכסה ולאחר מכן מוסיפים את הרצועה המוברגת. ניתן להדביק תחרה או צמה סביב הלהקה.

קישוטים

ניתן להשתמש במגוון פריטים לקישוט הצנצנת המעוטרת שלך. הפוך את הקישוט שלך להחמיא לתוכן. אם צנצנת המתנה שלך מכילה תערובת עוגיות ג'ינג'ר צרף חותך עוגיות איש זנגביל. הוסף חותכן עוגיות חג לתערובת עוגיות סוכר. חברו כדור תה או חליטה לצנצנת תה. חברו כף עץ, מרית גומי או מטרפת תיל לתערובות אחרות.

הכינו תג או כרטיס לתיאום עם עיטור הצנצנת או התוכן והצמידו עם סרט או רפיה.

הקישוטים כוללים סרט, זרי חג, צמת זהב או חוט, רפיה, תחרה, כפתורים, חרוזים, קמעות, גדילים או בנדנות.

בחירת דבקים

להדבקת פריטים לצנצנות, דבק על בסיס סיליקון עבור זכוכית עובד הכי טוב. זה עובד היטב גם להדבקת עץ לזכוכית, מתכת לזכוכית או פלסטיק לזכוכית. זה יכול לשמש גם לחיבור פריטים למכסי מתכת או עץ. דבק על בסיס סיליקון מתייבש לאט ולכן תצטרכו לתמוך את הצנצנת בזהירות עד שהדבק יתייבש.

א אקדח דבק יכול לשמש לחיבור חפצים קלים כגון סרט לצנצנת לאחיזה מיידית.

דבק מלאכה לבן משמש להדבקת חתיכות פולימר לא אפויות לצנצנת או למכסה לפני האפייה בתנור.

תכולת צנצנת מתנה

השתמשו בדמיון שלכם וחשבו למי מיועדת המתנה כשמחליטים על התכולה. תערובות מזון פופולריות מאוד. צנצנות מתנה יכולות להכיל גם רעיונות תפירה, סאקה שמירה, משחקים, חטיפים כגון תערובת שבילים, nuts n'bolts או chex mix, אגוזים מסוכרים, פופקורן מסוכר, ממתקים לחג המולד או שעועית ג'לי, קפה, תה, חומץ בטעמים ושמנים בכוס בקבוקים, ג'ל פוטפורי או ניחוח, מלחי אמבט ועוגה אפויה בצנצנת.

אם אתם מתכננים לתת תערובת מזון, תחילה בחרו את המתכון והמרכיבים. תערובות מזון נראות לרוב טוב יותר כאשר המרכיבים לתערובת מרובים בצנצנת. הנמען יכול לערבב את החומרים לפני השימוש בהם.

אם אתה מתכנן לתת תערובת תצטרך:

 1. בקבוק קטן כדי להדביק את החומרים תוך כדי שכבת או מניחים אותם בצנצנת.
 2. משפך שימורים או חתיכת כרטיסים להכנת משפך פשוט למילוי צנצנות.
 3. מגבות נייר לנגב מרכיבים אבקתיים בתוך הצנצנת.

טיפים לאריזת מרכיבי מזון

 1. שכבו את החומרים בצנצנת לפי הסדר במתכון.
 2. נגב את דפנות הצנצנת במגבת נייר נקייה לאחר הוספת מרכיבים אבקתיים כגון סוכר, קקאו או קמח לפני הוספת המרכיב הבא למראה טוב יותר.
 3. אורזים היטב את כל החומרים תוך כדי הוספתם. אם לא, לא יהיה לך מספיק מקום להכניס את כל המרכיבים. בדרך כלל, ליטר מחזיק 6 כוסות של מרכיבים ארוזים; צנצנת ליטר מכילה 3 כוסות של מרכיבים ארוזים.
 4. אם החומרים לא מגיעים לחלק העליון של הצנצנת, מלאו את החלל בניילון נצמד מקומט או בנייר שעווה כדי למנוע מהמרכיבים להזיז ולהתערבב.
 5. לאחר אריזת החומרים לצנצנת, אוטמים במכסה. צרף כרטיס עם המתכון, הוראות, רשימת מרכיבים נוספים וברכת חג.

עוגה אפויה בצנצנת

השתמשו בצנצנת שימורים רחבה בגודל ליטר עם מכסה שני חלקים (אטימה שטוחה ורצועה מוברגת) בעת אפיית עוגה בצנצנת. הפה הרחב מאפשר לעוגה להחליק מהצנצנת. בחרו מתכון לעוגה בצנצנת או התאימו את מתכון העוגה האהוב עליכם להכנה בצנצנות. מניחים כוס אחת של תערובת עוגה מוכנה בצנצנת ליטר. אופים לפי ההוראות. יש לעקר צנצנות ומכסים לפני השימוש. (השתמשו במכסים חדשים) אופים עוגה והוסיפו מכסה ברגע שמוציאים את העוגה מהתנור. הנח בזהירות איטום שטוח על גבי הצנצנת ולאחר מכן את הרצועה המוברגת. צנצנת חמה מאוד אז אל תשרוף את עצמך. הניחו לצנצנת להתקרר ולאחר מכן בדוק לוודא שהצנצנת אטומה. אם העוגה לא נסגרת כמו שצריך, אוכלים עוגה, מקררים או מקפיאים עד שהיא מוכנה לאכילה. את צנצנות העוגה האטומות ניתן לשמור ללא קירור עד חודשיים. צרף תגית עם שם העוגה ובו כתוב: "עדיף לאכול לפני (חודשיים מתאריך אפיית העוגה)".

תן לעצמך מספיק זמן לקשט את צנצנות המתנה שלך ולתכנן את התוכן עבור כל אדם ברשימת חג המולד שלך. מלאו את הצנצנות, ואז שבו והירגעו. ללגום כוס סיידר מתובל חם וליהנות מהחגים.Source by Eleisia Whitney

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved