רעיונות למתנות לאמא ביום האם

/
/
/
40 Views

עבור חלקם, רעיונות למתנות ליום האם מגיעים להם בקלות רבה. עבור אחרים… ובכן, אנחנו מסתפקים במה שאנחנו צריכים לעבוד איתו. במהלך השנים האחרונות, מאז גיליתי "כרטיסי מתנה" שהיו הדרך הקלה שלי להענקת מתנות. כן קל וצפוי אם נעשה שוב ושוב במהלך השנים.

למה לא לתת לה מתנה שתפתיע ותשמח אותה עם הטאץ' המיוחד הזה של הוספת שיר אליה? אם תחליט שלא להיות צפוי (כמו שאני עשיתי) השנה, שאל את עצמך את השאלות הבאות:

ממה אמא ​​שלי מתלהבת? מה התחביבים שלה? מה האהבה והלא אוהב שלה? האם היא אוהבת אמנות? סרטים? פרחים? קוֹמֶדִיָה? קריאה? מלאכת יד? מה דעתך על נסיעות? האם יש לה צרכים מיוחדים? באיזו שפה היא מרגישה הכי נוח לדבר בה?

אם היא מרגישה יותר בנוח לדבר בספרדית, אז קלף עם שירה בשפה הזו כנראה ירגש ויפתיע אותה. היא יודעת שאתה לא משורר והמאמץ למצוא את האחד המיוחד הזה בלשונה כנראה יוערך על ידיה אפילו יותר.

החלק ההפתעה יהיה שזה היה כל כך בלתי צפוי! אז קדימה, תביא לה את השיר הזה. זה יכול להיות גם רשום בכרטיס שלה כדי להצטרף למתנה שלה.

כמו כן, נסו להימנע מקניות ברגע האחרון! כולנו יודעים כמה מלחיץ זה יכול להיות להיתקל באנשים או להידחף על ידי קונים אחרים שעוברים לידך.

הרפתקאות מציאת מתנות ליום האם שמח!Source by Aitza Torrens

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved