שמיכות תינוק בעבודת יד לבנות הן כוח מקלחת

/
/
/
29 Views

יהיו המון שמלות מצומצמות שייטשטשו לים של פסטל הו-הום כשפותחים את מתנות המקלחת, אבל שמיכת התינוק בעבודת יד שקניתם תבלוט מכל השאר כמו פרח בר בצבעים עזים בשדה עשבים שוטים. יש שלוש סיבות טובות לכך.

זה אישי ככל שתוכל

ניתן להתאים את שמיכת התינוק בעבודת יד שלך לאינדיבידואליות של הילדה הקטנה המיוחדת שתהנה ממנה. אם היא מתכוונת לגדול במשפחה של מורים, שמיכת טלאים עם דפוס של מספרים עליזים עשויה להיות בדיוק האחת שתניע את דעתה לכיוונים אקדמיים. או שאולי היא תרצה את כוח הפאזל של עיצוב טלאים תואם לי. ואם הוריה אוהבים לעשות גינה, יש עיצובים מקסימים של גברת חרקים ופרחים כדי לטפח את העניין שלה בגננות. אין מחסומים מגדריים כשמדובר בשמיכות וילדות קטנות, כך שאם משפחתה אוהבת קמפינג, שמיכת ג'ינס מקושטת לחלוטין. אם היא מיועדת לקריירה בחלל החיצון, מוטיב ספינת הטילים יהיה מעורר השראה. ואם תרצו שהשם שלה או את ראשי התיבות שלה יהיו משולבים בעיצוב, הקוליטר יכול לעמוד בדרישות. שום שמיכה בייצור המוני, תוצרת חוץ, שנרכשה בחנות לא יכולה להשתוות לזה.

שמיכות תינוק תוצרת בית הן אמנות בד

כאשר אתם קונים שמיכת תינוק תוצרת בית, אתם בוחרים ביצירה מיוחדת במינה ששמיכת טלאים מיומנת עיצבה באהבה. יצרני שמיכות גאים בשימוש בכוחות הדמיון והיצירתיות שלהם כדי להרכיב יצירת אמנות ייחודית בכל שמיכה שהם מייצרים. זה שתבחרו עבור הילדה הקטנה והיקרה שלכם יהיה דומה לאף אחד, כך שאין סכנה לראות כפיל במקלחת התינוק ואין סיכוי שתינוק אחר יתכסה באותה שמיכה כשהכרכרות מתגלגלות בפארק.

שמיכת תינוק בעבודת יד נמשכת כל החיים

לרוב המתנות במקלחת עם שעוני זמן כבר מתקתקים. תלבושות התינוק הקטנטנות האלה שנראות כל כך חמודות על המתלה יחזיקו מעמד רק זמן קצר בארון של העלמה הקטנה שלך לפני שהגוף ההולך וגדל יהפוך אותן למיושנות. ואז יש את ציוד התינוק – אותם מקפצים והנדנדות – שמתאימים רק לזמן קצר ואז חייבים לזרוק אותם בערימה על רצפת הארון. אבל שמיכת התינוק החסונה שניחמה את הגעתה החדשה כשבאה לעולם תשמש לחמם ולהתכרבל במיטתה, לנסוע איתה במושב המכונית שלה, להגן עליה כמחצלת משחק על הרצפה ולהיות שמיכה בחיק בשעה שעת סיפור כל עוד היא רוצה. גם כשהיא מניחה את שמיכת התינוק האהובה שלה, הפרידה היא זמנית בלבד. שמיכת התינוק העשויה היטב שבחרת עבורה יזכו לחיים חדשים כשהילדים הקטנים שלה יבואו.

אז כשאתם מחליטים איזו מתנה תאיר הכי הרבה במקלחת התינוק ומשמעותה הכי הרבה בחייה של אותה ילדה קטנה, חשבו על ההנאות הזמניות של פריטים בייצור המוני, שנרכש בחנות, וחשבו על החיים- ערך ארוך של שמיכת תינוק בעבודת יד. אתה תדע מה לעשות.Source by Sharon Camp

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved