שמיכת טריקו וכיוונים

/
/
/
27 Views

סיפור שמיכת טי שירט וכיוונים להכנת שמיכה משלך.

יש לך מגירה או ארון מלא בחולצות טי ישנות. זה הזמן לנקות ולפנות מקום לקניות עבור אלה שאחרי מכירות 4 ביולי. אולי אתה פשוט מגלה שזה בדיוק הזמן לנקות אבל אתה ממש לא רוצה להיפרד מהחולצות האלה אחרי כל השנים האלה. כמו תמונות, חולצות טי מחזיקות זיכרונות מתקופה שבה…

אז מה אפשר לעשות עם הערימה על הרצפה של מגוון הצבעים והגדלים של חולצות טריקו ישנות מימי ילדיכם במשחק כדורגל או מהליגה הקטנה? מה לגבי חולצות הקולג' הישנות שלך או אלו שנשמרו מפעילויות בתיכון. אלה חייבים לומר משהו או שהם עדיין לא יהיו בחלק האחורי של הקרובים אליכם.

במקום לזרוק את כל הזכרונות הנהדרים האלה, שנשמרו כל כך הרבה זמן, הפכו אותם לשמיכת טריקו.

עבדתי על שמיכת טריקו עבור חבר, שבנו נפטר לפני כמה שנים. חולצות טריקו הן לא רק זיכרונות כעת, הן מתנות של זמנים משותפים שלעולם לא ניתן להחזיר.

גם בנה היה תלמיד בכיתה שלי, לפני שנים שלי. כשאני גוזרת, מגהצת, תופרת ומשמיעה זכרונות של בחור צעיר מציפים אותי וגורמים לי לחייך. בתור השמיכה, אני שמח להיות מסוגל להפעיל את כישרונותיי כדי שהמשפחה תוכל להתכרבל מתחת לשמיכה שנעשתה עם ימי השמחות והשלום עם בנם.

חולצות ישנות שהפכו לשמיכת טריקו יכולות להיות חיים שלמים של זיכרונות.

להלן כמה עצות שכדאי לעקוב אחרי הכנת שמיכת הטריקו שלך:

ההוראות מבוססות על גוש טי-שירט מרובע בגימור 15 אינץ'. לשמיכה תהיה בסופו של דבר בלוק שמיכה בגודל זהה עם אבקת בד בין החולצה/בלוקים וגבול בד.

ראשית, בדוק את כל חולצות הטי שלך כדי לוודא שהעיצובים יתאימו לריבוע בגודל 15 אינץ'. מידות: כל המידות כוללות 1 1/2 אינץ' וגבול של 2 אינץ' ומבוססים על 14 1/2 אינץ' בגימור t- בלוק חולצה. אם החולצות קטנות מהמידה שהוזכרה לעיל, תפירת חולצות יחד יכולה ליצור גוש אחד.

12 חולצות ייצרו שמיכה בגודל זרוק, בערך. 48 אינץ' x 64 אינץ' – 3 על פני x 4 למטה.

20 חולצות ייצרו שמיכה בגודל טווין, בערך. 64 אינץ' x 82 אינץ' – 4 על פני x 5 למטה

30 חולצות ייצרו שמיכה בגודל מלא, בערך. 82 אינץ' x 96 אינץ' – 5 רוחב x 6 למטה.

36 חולצות ייצרו שמיכת קווין סייז, בערך. 96 אינץ' x 96 אינץ' – 6 רוחב x 6 למטה.

42 חולצות ייצרו שמיכת קינג סייז, בערך 110 אינץ' x 96 אינץ' – 7 רוחב x 6 למטה.

שלב 1 – בחירת חולצות – וודאו שהחולצות נקיות ולא מוכתמות.

שלב 2 – ממשק חיבור – כל חולצה חייבת להיות מגובת בממשק לא ארוג כדי למנוע מתיחה. רכשו ממשק פלון מתיך לברזל במשקל כבד. איכות טובה מאפשרת פחות מתיחה של החולצות. קנו מספיק ל-17" לחולצה. גיהצו תחילה לפני חיתוך החולצות לגודל הריבוע הנדרש.

שלב 3 – בד לקישוט/גבול/כריכה – רצועות חיתוך יוצרות רשת דקורטיבית בין כל בלוק חולצה. תכנן על רצועות 2" (1 1/2" בסיום) בין הבלוקים, 2 1/2" רצועות (2" בסיום) עבור הגבול, ובד נוסף עבור הכריכה.

שלב 4 – חיתוך חולצות – הפרידו את החלק הקדמי של החולצה מאחור. יש לוודא שהחולצה חלקה, לגהץ במידת הצורך. אתה רוצה שצד החולצה שלך יהיה גדול מ-15 אינץ' ריבוע – באופן אידיאלי גדול מ-17 אינץ' כדי להתאים לממשק. לאחר שתחיל את הממשק תחתוך את ריבוע החולצה לגודל הרצוי. (מוזכר בשלב 2)

שלב 5 – איחוי – חתוך את הממשק לריבוע בגודל 17 אינץ'. אל תחלק את הממשק, הוא יראה דרך. מקם את הממשק עם צד השרף כלפי מטה בצד הלא נכון של החולצה, מנסה למרכז את העיצוב כמה שיותר ככל האפשר. עקוב אחר הוראות היצרן להיתוך לחלק האחורי של כל חולצת טריקו השתמש במטלית עיתונות כדי שלא תקבל דבק על המגהץ שלך. היזהרו מקמטים – ברגע שמתקררים הם לא יוצאים!

שלב 6 – חיתוך הריבועים – ריבוע כל חולצה מותכת ל-15". הקפד למרכז את העיצוב והכיתוב – למדוד פעמיים – לחתוך פעם אחת! שימו לב בעת חיתוך העיצוב שיש צורך ב-1/4 קצבת תפר בזמן שאתם מתכננים חלל עיצוב.

שלב 7 – סידור – לפרוס ריבועים על הרצפה או על המיטה ולסדר. אור/חושך חלופי, עסוק/לא כל כך עסוק. ודא שניתן לקרוא את הבלוקים מהכיוון הרצוי ושכולם הולכים לאותו כיוון. שימו לב היטב לדפוס ולמילים החוזרות על מנת שהצבעים הללו ולא רק לא יגיעו לאותה שורה או עמודה.

שלב 8 – השלמת ה-Quilt Top – הוסף אבנט – רצועות חיתוך הן הפסים האופקיים והאנכיים בין הבלוקים. הרצועות האופקיות צריכות למדוד 15 אינץ' אורך x 2 אינץ' רוחב. גזרו מספיק רצועות גזירה כדי להוסיף לכל חולצות הטריקו מלבד השורה התחתונה. תפור רצועות אופקיות לתחתית כל גוש, מלבד הבלוקים בשורה התחתונה. תפור בלוקים יחד כדי ליצור עמודות. כדי לשמור על השמיכה ישרה, השתמש בעמודים בפינות הבלוק ובין רצועות האבנט. שימוש בצבע מנוגד גורם ל"פופ" בעיצוב הפוסט הזה.

שלב 9 – תפור את רצועות החתך על כל גוש, תחילה. ודא שבגוש הראשון והאחרון של כל שורה יש רצועת אבנט בכל קצה. כעת תופרים את הרצועות בין שורות הבלוקים יחד ומוסיפים את העמודים בין הרצועות. כלול רצועה אחת לכל בלוק. צריך להיות רצועה בין כל שורת בלוקים וכן מעל ומתחת לגושים כדי להוות חלק מהגבול. הגבול הצדדי יתבצע באופן אוטומטי כאשר אתה משלים את השורות.

גימור – מחבט גב שכבה וחלק העליון של השמיכה. הדביקו או סיכת ביטחון יחד. אתה יכול לטלטל את שמיכת הטי-שירט ביד או במכונה.Source by Sharon Camp

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved