תן מתנת לוח שנה לאורך כל השנה

/
/
/
26 Views

מקורו של לוח השנה הוא כמה אלפי שנים אחורה. הרעיון של רישום זמן תוך סנכרון ימים ועונות התפתח ללוח השנה הגרגוריאני המודרני במהלך המאה ה-16. בלוח השנה המודרני יש שנים עשר חודשים, חמישים ושניים שבועות, שבעה ימים בשבוע ויום שנה מעוברת נוסף. בשלב מסוים במהלך האבולוציה הזו מישהו הגה את הרעיון המעשי לתת לוח שנה במתנה. אולי הנמען הראשון היה חוקר אוקיינוסים, חקלאי, גובה מסים או אפילו אסיר.

רשת החודש והתאריך מספקת פריסה מותאמת. לוחות שנה מופיעים במחשבים ובמכשירים דיגיטליים, על שולחנות עבודה, קירות, מקררים וכצגים יצירתיים. סדרת היומנים הפופולרית Page-a-Day הולידה מאות כותרים ומאפיינת את ההתאמה היצירתית להצגת לוח שנה. רעיונות תצוגה יצירתיים אחרים כוללים מעמדים לתקליטורים, בלוקים נצחיים ועיצובים עשויים מחומרי בד. עוד יותר טוב הם לוחות שנה של מעצבים עשויים ממקלות גפרורים ואחד שעשוי מאריזת בועות.

לוחות שנה הם בחירה מסורתית ופופולרית במתנה במהלך סוף השנה ובעונות החגים של השנה החדשה. רוב המתנות מציעות לוחות שנה שולחניים ותליית קיר מבוססי נושא. הפרק הבא באבולוציה של לוחות השנה של מתנות הוא התאמה אישית. ישנו מגוון רחב של ספקים וקמעונאים המציעים שיטות נוחות להכנת לוח שנה מותאם אישית. רבים מציעים סטיילינג לתמונות שבו לקוחות מעלים תמונות או תמונות משלהם לכריכה ולכל חודש. ספקים אחרים מציעים שיטות למחבר נרטיבים מותאמים אישית או ערכי טקסט בכל יום קלנדרי, כמו ספר.

תכונת התאמה אישית מעניינת נוספת מאפשרת ללקוחות לקבוע את תאריך ההתחלה של לוח השנה שלהם. התאמה אישית זו מציגה את הרעיון של הענקת מתנת לוח שנה בכל עת של השנה ולא במהלך החודשים המסורתיים של מתן לוח שנה של דצמבר וינואר. שיטה זו מתאימה ליום הולדת, יום נישואין, יום האם ושאר חגיגות ואירועים במהלך השנה. תאריך התחלה מותאם אישית בשילוב עם תוכן תמונות וטקסט מותאם אישית מציע מצגת ייחודית המוקדשת למקבל המתנה. לוחות שנה מתנה אלה הם חלופה רעננה ללוח השנה הסטנדרטי של 1 בינואר.

העניקו מתנה אישית ללוח שנה שנותנת כל השנה. ההתקדמות האחרונה בייצור לוח שנה הופכת מתנות לוח שנה לאופציה לאורך כל השנה. לוחות שנה עשויים להיות מעוצבים עם כריכות מותאמות אישית, רשומות תאריכי תמונות וטקסט ולהגדיר עם תאריך התחלה מותאם אישית. מאפיינים אלה ממציאים מחדש את לוח השנה הסטטי המסורתי כדי לייצר מתנה מרגשת ויצירתית שעשויה להינתן לאורך כל השנה.Source by Brian J McGrath

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved