10 רעיונות למתנות גרועות לחנוכת בית

/
/
/
48 Views

מחפשים רעיונות למתנות לחנוכת בית? האם אתה המום מנסה לחשוב על המתנה המושלמת לתת לחבר שלך לבעל הבית החדש? ובכן זה לא זה, אבל אל תפסיק לקרוא עכשיו. זו רשימה של 10 הדברים הטובים ביותר שאסור לתת כמתנות לחימום הבית.

מספר 10– חידוש תאורה! בין אם זה מנורה, נר או מנורת לילה; תאורת חידוש היא פשוט לא רעיון טוב. פעם נתנו לי מנורת לילה פלמינגו ורודה. לצערי, אני לא צוחק. זה היה מחריד, ולא היה לי מושג מה לעשות עם זה. בסופו של דבר נתתי אותו כמתנה לפיל לבן במסיבת חג המולד. אם אתה שוקל לתת פיסת תאורה שגורמת לך לצחקק, פשוט הימנע.

מספר 9 – מתן מתנות רעות שקיבלת בעבר. אני יודע שכנראה כולנו אשמים בעשייה הזו בעבר, אבל זה באמת לא רעיון טוב. סיפור אחד מתחדש הוא נורא מכדי לספר. חמות נתנה לכלתה הטרייה סט כוסות מטבח לביתה החדש. רק שהם לא היו חדשים. למעשה הם כבר היו שייכים לבת. בעלה אחסן אותם במוסך של אמו עד שהוא וכלתו החדשה יכלו לעבור לביתם החדש! מוסר ההשכל של הסיפור: אל תעניק מתנות מחדש, במיוחד אם אתה לא זוכר מאיפה זה הגיע.

מספר 8– בובת ברבי נייר טואלט נעים. ראיתם אותם במכירות מוסך, ירידי יצירה ואולי בחלק האחורי של השירותים של סבתא שלכם. זו אותה בובת ברבי קצת מצמררת שרגליה יושבות בתוך גליל נייר הטואלט, החצאית הסרוגה שלה בדרך כלל מסתירה את גליל ה-TP הספציפי.

מספר 7- מזכרות של קבוצת ספורט. לא משנה כמה גדול אוהד ברייבס חבר שלך, אני בספק אם הוא, או אשתו לצורך העניין, יעריכו שמיכה עם לוגו הקבוצות האהובות עליהם, או פוסטר ממוסגר של השחקן האהוב עליו. זה נשמע טוב, אבל איפה שמים את זה?

מספר 6 – כוסות שתייה חדשות או כוסות בירה. האם מישהו באמת צריך סט שלם של כוסות שרק ממקדונלדס? או דגים פרצוף בירה coozes? אתה יודע שכלל אצבע טוב הוא שאם יש את המילה חידוש בתיאור, אל תקנו אותה!

מספר 5–חיה מטופלת. עכשיו אני מקווה שזה מדבר בעד עצמו, אבל למקרה שאתה שוקל לקנות ג'קלופ או ראש אייל ממולא, אל תעשה זאת!

מספר 4– חיות רכובות, מדברות. כולנו ראינו אותם בחנות או בטלוויזיה. הבס המצחיק ששר ורוקד. זה נכנס לאותה קטגוריה כמו מספר 5. נא להקפיד על קצת יותר איפוק. זה נשמע מצחיק, אבל במציאות זה לא.

מספר 3– חיות חיות. מתוק כמו שגור או חתלתול חדשים עשויים להיראות; הם לא מהווים את המתנה הטובה ביותר לחנוכת בית. חיות מחמד כמתנות נראות כמו רעיון נהדר, אבל הלוגיסטיקה של בעלות על חיית מחמד הייתה מאוד מסובכת. ופעמים רבות הם יכולים להמיט הרס על בית חדש. אז עברו ליד קופסת החתלתולים החינמית מחוץ לוולמארט, כי אתם עלולים לאבד את החבר שלכם בגלל זה.

מספר 2– מאפרה למי שאינו מעשן. הייתי מקווה שאף אחד לא באמת יעשה את זה, אבל שמעתי פעם סיפור של חמות שנתנה מאפרה לכלתה החדשה. לרוע המזל הכלה לא עישנה, ​​וכל מה שהיא יכלה לחשוב הוא שחמותה הטרייה זוממת את מותה המוקדם.

ומתנת חנוכת הבית הרעה מספר 1– חומרי ניקוי. עכשיו רבים מכם עשויים לחשוב שחומרי ניקוי יהיו מתנה טובה, ובתיאוריה היא תהיה. הבעיה היא המסר שמתנה מסוג זה משדרת. משהו כמו, "הנה שואב אבק, כי ברור שאתה לא משקיע מספיק זמן באחריות הביתית שלך. נשים במיוחד יכולות להיעלב על הצעה כזו. אז אלא אם זה פריט מבוקש, דלג על חומרי הניקוי.Source by Beth Patterson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.myhadiah.com All Rights Reserved